3

«

»

Bal 12

Tavo parama Nemunui!

Nemunieti!,

Ar žinojai, jog 2 procentai  Tavo pajamų mokesčio gali ženkliai prisidėti prie ansamblio ir 2procentai-1024x621nemuniečių gerovės ir tam dabar pats tinkamiausias metas. Ne viena ir ne dvi nušokdintų batų poros  buvo sėkmingai pakeistos naujomis, įsigytos kanklės ir birbynės pagal kurias ir trypia šokėjai, ką ten trypia… labiau skraido, kaip blusos, net klumpės skyla (jos taip pat atnaujintos).  O ar pastebėjote, jog per koncertus kažkaip šviesiau scenoje – tai nauji vokalų marškiniai blizga lyg veidrodžiai saulėje, o jei dar ir nusišypso dainuodami… gražu žiūrėt.

Ir prie viso šito prisideda Jūsų pajamų mokesčio 2 procentai, kurie yra labai svarbūs turtinant mūsų „Nemuno“ materialinę bazę, puoselėjant tradicijas, tenkinant pažintines bei kultūrines ansambliečių reikmes.

Štai kiek daug ir dar daugiau gali Jūsų 2 procentai.

 

Instrukcija kaip užpildyti prašymą:

1) Pildantiems ranka pusiau užpildytą formą FR0512v.2 reikia nurodyti savo asmeninius, kontaktinius duomenis, E4 langelyje mokesčio dalies dydį (procentais) bei 5 (jei pageidaujate skirti tik vieno mokestinio laikotarpio pajamų mokesčio dalį (t. y. kai prašymo E5 laukelis neužpildytas)) arba E5 langelį (jei pajamų mokesčio dalį pageidaujate skirti ilgiau kaip vienerius metus). Prašymą pateikti iki gegužės 1 dienos, o tikslinti galima — iki rugpjūčio 20 dienos. FORMOS UŽPILDYMO IR PATEIKIMO TAISYKLĖS

2) Pildantiems per banką

http://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx

Pasirinkite savo banką, suradę VMI deklaracijas prisijunkite prie EDS (elektroninio deklaravimo sistema), pasirinkite paramos skyrimą, užpildykite FR0512v.2  formą.

Pažymėkite  6S langelį, gavėjo tipas (E1 langelis) – 2, gavėjo identifikacinis numeris (E2 langelis) – 111950581, mokesčio dalies paskirtis (E3 langelis) - NEMUNAS, mokesčio dalies dydis (E4 langelis) pagal jūsų pasirinkimą (iki 2 procentų). Prašymą pateikti iki gegužės 1 dienos, o tikslinti galima — iki rugpjūčio 20 dienos.