3

«

»

Geg 20

Kruizas. Ketvirtoji diena

Mielosios keleivės!

Mūsų ausis pasiekė gandai, kad jau šiek tiek pavargote slėptis nuo kaitrios saulės spindulių po palmėmis, akis paskaudo nuo vandens žydrumo, šonus maudžia nuo gulėjimo gultuose, o visos knygos jau perskaitytos.

Norite kažko nestandartinio, nenuobodaus?

Nesirūpinkite, tik dėl jūsų pakeitėme kryptį ir judame link Aliaskos!

Aliaska – unikali ir nuostabi. Kruizo metu nespėsime apžiūrėti visos valstijos, tačiau mes pasistengsime, kad pamatytumėte labiausiai kvapą gniaužiančius vaizdus.

Kol plauksime tarp salų ir fiordų, pamatysite Aliaskos mažus miestelius, anuomet apgyvendinusius aukso ieškotojus, grožėsitės kalnų viršūnėmis, paslaptingomis įlankomis, žmogaus nepaliesta gamta, stebėsite nuostabų gyvūnijos pasaulį: plikagalvius erelius, jūrų liūtus, kuprotuosius banginius ir orkas. Aplankysime Aliaską šiandien, nes būtent dabar yra stebuklingas laikas, kai saulė beveik nenusileidžia, lašišos plaukia upe aukštyn, o vietiniams žmonėms saulė įkrauna papildomos energijos! O jei saulė nenusileidžia, tai reikia, kad dar ilgiau galėsime leisti nuostabų laiką drauge!

Tik nepamirškite žiūronų!

Po pietų atvyksime Vankuverį – vieną gražiausių miestų pasaulyje, prisiglaudusį prie kalnų grandinės ir iš trijų pusių apsuptą vandens. 2010 m. Vankuveryje vyko Olimpinės ir Parolimpinės žiemos sporto žaidynės. Vankuverio miesto širdyje – amžinai žaliuojanti oazė Stanley parkas. Vankuveryje yra antras pagal dydį Šiaurės Amerikoje kinų kvartalas, garsėjantis savaitgaliniais teatralizuotais renginiais ir gatvių eitynėmis. Taip pat nepraleiskite progos aplankyti istorinį miesto kvartalą – Gastown.

Tikimės, kad nustebinome.

NEMUNO kruizo vaikinų įgula