3

«

»

Spa 13

Ne (,) piniguose laimė

65Jeigu jau atsivertei šį straipsnį, leisk spėti – tu esi Nemunietis. Neatspėjau? Tada, tu – geras ansambliečio draugas. Neatspėjau? Hm.. Tada tu tikrai esi įsižiūrėjęs/-usi kokią žavią muzikantę, ar dailiai nuaugusį šokėją, o gal, balsingą vokalą, kuris pasidalino šiuo straipsniu? Neatspėjau? Gal.. tiesiog lietuviškų tradicijų ar tautinio meno gerbėjas..

O iš tikrųjų – mums visai nesvarbu, koks Tavo ir „Nemuno“  draugystės statusas.. Mes labai džiaugiamės, kad čia užsukai, nes turime labai svarbų prašymą!

Ar žinai, kad šiemet KTU tautinio meno ansamblis „Nemunas“ švenčia savo 65 metų jubiliejų? Jubiliejiniam renginių ciklui „MEILE SUAUSTI“ ruošiamos net  4 profesionalios koncertinės programos. Jubiliejiniai renginiai reikalauja ne tik sunkaus darbo ir repeticijų.. Nors sakoma, kad ne piniguose laimė, tam, kad šventė įvyktų, reikalingi nemaži finansiniai ištekliai. Prie vieno iš renginių įgyvendinimo paramos nesunkiai gali prisidėti ir TU!

KTU tautinio meno ansamblis “Nemunas” dalyvauja paramos programos „Geri darbai“ inicijuojamame konkurse. Šio konkurso metu laimėta parama bus skirta vienam iš jubiliejinio ciklo renginių – tarptautiniam koncertui „Gintaro krantai“. Tam, kad laimėtume – balsavimo metu turime užimti 1-2 vietas rungiantis su kitomis organizacijomis. Jau turbūt supratai kaip gali prisidėti?

 

Labai dėkojame už Tavo balsą ir prisidėjimą prie nuostabios šventės!

Daugiau apie „Nemuno“ jubiliejų: www.nemunojubiliejus.lt

Daugiau apie paramos programą: http://geridarbai.lt/lt

GeriDarbaiLT_new_logo