3

«

»

Geg 18

Kruizas. Antroji diena

Brangiosios keleivės,

Ar jau atsigavote po vakaro linksmybių? O gal po dienos Bahamose nebeturėjote jėgų išeiti iš savo kajutės? Bet kokiu atveju net neabejojame, kad pirmasis sustojimas Bahamose, Nassau, jums buvo įsimintinas. Nes tik jums driekėsi puikūs balto smėlio paplūdimiai, grakščiai lingavo kokoso palmės, visoms siūlančios šešėlį. Ar pasigrožėjote neįtikėtinais vandens spalvų deriniais bei jūrų gyvenimo paslaptimis? Važinėjotės karieta tarp šerbeto spalvų pastatų? Plaukiojote turistiniu laivu su stiklo dugnu? Gal siautėte po parduotuves ir kazino? O gal ramiai gulėjote hamake po palme?…

Taip norėtųsi viską sužinoti! Nors laive laikas sustojęs, bet neturime kada išklausyti visų jūsų istorijų, mielosios keleivės! Šiandien įplaukėme į vieną iš Prancūzijos Polinezijos salų – Bora Bora.

Bora Bora – ko gero, pati vaizdingiausia, labiausiai fotografuojama bei romantiškiausia iš visų Prancūzijos Polinezijos salų. Bora Bora primena natūralų rojų, kurioje susipina skaisčiai žalių viršūnių vulkaninės kilmės kalnai, turkio mėlynumo vandenynas bei pagrindinę salą beveik iš visų pusių supanti magiško grožio lagūna, nuspalvinta džiunglių žalumos miškais, puriu smėliu, papuošta smulkiom koralinėm salelėm.
Šioje dieviško grožio saloje rasite platų vandens pramogų pasirinkimą, ekskursijų laivu bei kitų pramogų. Taigi tik išmokite žodį „Mauru‘uru“, kuris iš tahitiečių kalbos reiškia „ačiū“, kuo dažniau tarkite jį draugiškiems vietiniams gyventojams ir diena Bora Boroje bus pripildyta nepamirštamų įspūdžių!

Kaskart jūsų pasiilgstanti

NEMUNO kruizo vaikinų įgula