3

«

»

Spa 27

Ataskaitinio susirinkimo atgarsiai 2012

      Spalio 19 d., gražų penktadienio vakarą, į III KTU rūmus sugužėjo gausus būrys pasipuošusių esamų nemuniečių bei veteranų. Juos ten sutraukė kasmetė bene svarbiausia ir atsakingiausia Nemuno tradicinė šventė (red.past.) – Ataskaitinis Susirinkimas, kurio metu buvo aptarta visų metų veikla: koncertai, tradicinės šventės ir nauji renginiai, dar labiau pažadinę nemunietišką dvasią ansamblyje. Prisimintas vienas svarbiausių praėjusių metų koncertų – vadovės Vilmos Urbonaitės diplominio darbo gynimas, kuris pareikalavo daug pastangų, tačiau buvo įvertintas dešimčia balų. Pasidžiaugta ansamblio narių pagausėjimu: pavasarį pakrikštyti net 44 nuliai!

     Po metinės veiklos aptarimo, nemuniečiai rinko naująją valdybą. Nors kandidatų nebuvo didelis būrys, tačiau ansambliečiai aktyviai balsavo už savo favoritus. O juk ir liaudies išmintis byloja, jog svarbu ne kiekybė, o kokybė! Taigi po kandidatų kalbų ir demokratiško balsavimo, visus ateinančius metus dėl Jūsų, mieli nemuniečiai, dirbs:

Pasibaigus oficialiai daliai, nuliukai, stebėję susirinkimą, buvo išlydėti namo, o nemunietiška šventė persikėlė į šeštąjį aukštą, kur ligi paryčių skambėjo dainos.

Autorius: Valdyba