3

«

»

Spa 17

Ataskaitinis Susirinkimas 2012

Kaip ir kievieną rudenį, su nekantrumu laukiame „Nemuno“  visuotinio ansambliečių ataskaitinio-rinkiminio susirinkimo. Prisiminti ką per metus nuveikėme, ko pasiekėme, kaip pasikeitėme, su kokiomis problemomis susidūrėme ir kaip jas galime išspręsti – aptarsime pirmoje (ataskaitinėje) susirinkimo dalyje. O po to, Lietuvą užvaldžiusi rinkimų karštinė persikels į KTU III-rūmus. Visa laimė, kad čia apie valstybės valdymą nediskutuosime, spręsime tai, kas daug arčiau mūsų – rinksime ansamblio „Nemunas“ valdybą 2012-2013 metams.

Ką turi žinoti kiekvienas nemunietis?

  • Tavo balsas yra svarbus ir reikalingas!

  • Jeigu nežinai už ką balsuoti- visuomet turi teisę susilaikyti.

  • Visuomet gali pasiūlyti kandidatą į tam tikras pareigas, arba „išsikelti“ save.

Ką turi žinoti kiekvienas kandidatas į „Nemuno“ valdybą?

  • Dirbti reikės visus metus. Turi būti užtikrintas, kad dingus pirmų mėnesių entuziazmui, savyje atrasi atsakomybės jausmą ir puikiai vykdysi savo užduotis.

  • „Nemuno“ valdyboje be savo pagrindinių pareigų, turėsi atlikti ir daugybę bendrų, netikėtų ir nelauktų darbelių. Kitaip tariant, ir pirmininkai nešioja kėdes ar iždininkai dainuoja..

  • Buvimas „Nemuno“ valdyboje tavęs neatleidžia nuo repeticijų ar koncertų. Kaip tik, iš tavęs tikimąsi, kad rodysi pavyzdį kitiems nariams, tad visą laiką būsi „po padidinamuoju stiklu“.

  • Pasirinkimas Tavo, tad jei nesi tikras – nepasiduok spaudimui. Taip tik užimsi vietą to, kuris yra tikras.

Tikiuosi, kandidatų pastebėjimas neišgąsdinome, juk nemunietiška išmintis sako: „Kiek pats duosi „Nemunui“, tiek jis tau atlygins ir be abejonės su kaupu“. Tad nebijokite dalyvauti, kandidatuoti, pasisakyti.

Data: 2012.10.19

Laikas: 19val.

Vieta: KTU III rūmai

Dalyvavimas: Kiekvieno Nemuniečio garbės bei atsakomybės reikalas

Saldumas pabaigai: Po susirinkimo, kaip visada, vienas kitu pasidžiaugti galėsime linksmoje vakarinėje dalyje, kurioje netrūks nei vaišių, nei dainų (patariame pasikartoti kartų dainas), nei šokių.

Primintukas naujokams nuliukams: Atsakaitiniame susirinkime (su kepta duona) esate labai laukiami, jame turite teisę stebėti, gilintis į Nemuno tradicijas, susidaryti nuomonę apie valdybos darbą. Na, o balsuoti, kaip ir dalyvauti vakarinėje dalyje, galėsite, deja, tik kitais metais, kai būsite pakrikštyti Nemuniečiai 

Autorius: