3

«

»

Rgs 04

Bėk, nemunieti, bėk!

Iš Kauno jie išvažiavo trise. Turėjo būti keturiese, bet viena liko saldžiai snausti lovoje. Perskrodę tirštus rūkus, skiriančius Vilnių nuo Kauno jie atsidūrė tarp daugiau nei dviejų tūkstančių tokių kaip jie…

Laimingi kirtę Mini-maratono distancijos (4,2 km) finišą Vilniaus maratone (2011 m. rugsėjo 11 d.), Antanas ir Eglė svajojo, kaip būtų smagu, jei kitąmet čia būtų būrys geltonai-mėlynų marškinėlių, kaip jie šokio žingsneliu, su dainom ar net instrumentais trauktų per Vilniaus senamiestį, reklamuodami Nemuną Vilniuje (!) ir nušluostydami visiems kitiems ‘smagiausiems’ kolektyvams nosį, nes tik NEMUNIEČIŲ būrys būtų pats smagiausias ir šauniausias maratono dalyvis.

Šaunesnis nei šitie vyrukai iš Jamaikos:

 

From Vilniaus maratonas 2011

Liko 5 dienos, kad tos svajonės virstų realybe.

Vilniaus maratonas 2012 jau šį sekmadienį!

(daugiau info)

D.U.K.

Mini-Maratonas – ar tai daug?

Tiek pat, kiek nuo III r. nueiti iki Rotušės a. per Santaką ir Kauno pilį. Ir tokiam atstumui įveikti praeitais metais vienam iš dalyvių prireikė net 53 min.! Jums gi užtektų tiek net ir nueit?

Mini-Maratonas – ar tai sunku?

Na, jie sugebėjo finišuoti taip:

 

From Vilniaus maratonas 2011

Kaip bėgo kiti, pažiūrėkite Maratono galerijoje.

!!!

Na, o jei viskas vyksta per greitai, tai viską galima padaryti ne taip spontaniškai ir sudalyvauti pirmą kartą vyksiančioje Kauno bėgimo šventėje BĖK UŽ KAUNĄ.

Ieškok valdybos narių, ieškok seniūnų ir sakyk

NORIU DALYVAUTI!

Autorius: