3

«

»

Spa 04

Bėk už Kauną su NEMUNU

Kauno miesto savivaldybė ir VŠĮ „Tarptautinis maratonas“ spalio 7 dieną, sekmadienį, kauniečius ir miesto svečius kviečia dalyvauti pirmą kartą organizuojamame bėgime „Bėk už Kauną su Gardėsiu“. Šiuo renginiu siekiama užmegzti naują bėgimo tradiciją Kaune ir taip įsilieti į didžiuosius bėgimus organizuojančių Europos sostinių gretas.

Renginio metu bėgimo mėgėjai ir profesionalai galės varžytis trijose rungtyse – 10 km ir 5 km bėgimuose bei 4 x 2,5 km komandinėje estafetėje. Mažieji bėgimo dalyviai jėgas galės išbandyti 1 km distancijoje, o lenktyniauti nenusiteikę smalsuoliai be dalyvio mokesčio bus kviečiami įveikti 5 km FUN RUN atkarpą. Pusdienį truksiantis bėgimo renginys Kaune – ne tik sporto aistruoliams, bet ir kiekvienam kauniečiui. Laisvės alėjoje tądien skambės muzika ir, tikimasi, šurmuliuos nemažas būrys laikinosios sostinės gyventojų.

NEMUNIČIAI, bėkime ir mes!

Palaikykime dar vieną šaunią iniciatyvą Kaune ir nuspalvinkime renginį mėlynai geltonomis spalvomis!

Sklinda gandas, kad norinčių bėgti nemuniečių netrūksta. Tačiau, būtų dar šauniau, kad prie norinčiųjų prisijungtų nenorintieji ir sekmadienį Laisvės al. šurmuliuotų gausus nemuniečių būrys. Visi, kurie žada bėgti, turi užsiregistruoti: www.bekuzkauna.lt.

Yra dvi pagrindinės registracjos galimybės:

  • jeigu norite bėgti laikui ir gauti medalį, tuomet reikia susimokėti: 30 Lt – bėgant 10 km arba 25 Lt – bėgant 5 km.

  • jeigu norite tiesiog smagiai bėgti nemuniečių būryje, tuomet reikia registruotis į nemokamą FUN RUN 5 km bėgimo trasą (neskaičiuos jūsų laiko ir finišavę negausite medalio).

Sekmadienį nuo 11 val. Nemuno klube laukiami visi bėgikai. Ypač tie, kurie nori turėti daugiau FUN nei RUN kartu su Nemunu.

Aptarsime, ką smagaus galėtumėme nuveikti toje 5 km distancijoje, kad būtų linksma ir mums patiems, ir būtumėme vieni ryškiausių renginio dalyvių.

 

VARŽYBŲ PROGRAMA

10:00 – 12:50 Registracija, numerių ir laiko kortelių atsiėmimas (palapinėje prie Muzikinio teatro)
12:30 Vaikų bėgimo startas
13:00 5 km, 10 km, 5 km FUN RUN ir estafetės startas (nuo centrinio pašto, Laisvės al. 102)
13:30 5 km apdovanojimas
13:45 Estafetės apdovanojimas (ps šioje rungtyje bėga Regimantas)
14:00 10 km apdovanojimai

 

TRASA

Trasą sudaro vienas ratas Laisvės alėja (Centrinis paštas – Soboras). Ratas sudaro 2,5 km, taigi 5 km – 2 ratai, 10 km – 4 ratai.

 

Autorius: Valdyba