3

«

»

Lap 03

Cementukas 2012!

Paslaptingos moterys, prisidengusios veidus bei plaukus skaromis, vyrai ant galvos kruopščiai apsivynioję turbanus, iš minaretų net naktį sklindantys musulmoniškos maldos garsai, smilkalai ir kaljano dūmas, prietema, auksu siuvinėti audiniai, paslaptingos juodos akys, kraują kaitinančios pilvo šokėjos, sultonas ir keturios jo žmonos, Ali Baba su  keturiomis dešimtimis plėšikų, Aladinas, butelyje gyvenantis ir norus pildantis džinas, skraidantys kilimai,  net ore tvyranti paslaptis – tokios tos arabiškos naktys!

Tokia bus ir lapkričio 9d. naktis, kurios metu būsimi ir esami nemuniečiai patirs tiek įspūdžių, kiek statistinis arabas patiria tik per 1001 naktį. Šios nakties metu ne tik gyvensime egzotišku rytietišku ritmu, bet ir  cementuosimės į darnią ir it kumštis vieningą komandą, nes tik būdami išvien galime pasiekti išties daug!

Taigi, jau šį penktadienį, 19h. kviečiame tave – tiek jau patyrusį nemunietį, tiek dar visiškai žalią nuliuką į Skrebinų km. (Jonavos raj.), kur vyks „Nemuno“ cementukas 2012 .

Aprangos kodas: arabiška naktis. Beje, išradingiausi bei geriausiai arabiškąją dvasią perteikiantys dalyviai bus įvertinti ir pagerbti!

Iki susitikimo !

Autorius: Žanrų sultonai