3

«

»

Lap 14

Cementukas

     Lietingą penktadienio vakarą, jaukioje karčemoje „Pas Čipą“ smagiai grojo gramofonas, o senos vinilinės plokštelės vėl džiugino laiko patikrintomis melodijomis. Šaunia tradicija tapęs Cementukas šiemet visus nemuniečius bei nuliukus pakvietė į 50-ųjų – 60-ųjų šokių vakarėlį.

    Svaiginančiu lindihopu Cementuką pradėjo valdyba, o iš karto po to estafetė buvo perduota renginio kaltininkams – nuliams. Įvairūs žaidimai, šokiai, daiasupažindino su šokiu ir jau visai netrukus „Vienas, du, čiuoži!“ žingsneliais šoko visi nemuniečiaiDSC_0324.

    Žinoma, kaip ir kasmet, bene svarbiausiu Cementuko akcentu tapo visų dalyvių apranga. Šį kartą merginos stebino taškuotomis, gėlėtomis, pūstomis suknelėmis, o vaikinai puošėsi languotomis beretėmis, stilingais akiniais, petnešomis bei varlytėmis. Vakaro metu vyko gražiausio kostiumo rinkimai, o balsų dauguma buvo nuspręsta, kad simbolinės vinilinės plokštelės atitenka Tomai Vaičiūtei ir Šarūnui Ščerbakovui.

    Pasibaigus vakaro programai skambus juokas ir smagi muzika netilo dar ilgai, o poros šokių aikštelėje sukosi iki pat paryčių.

DSC_0289 - CopyDSC_0035 - CopyDSC_0129DSC_0164DSC_0280DSC_0286DSC_0400DSC_0464