3

«

»

Spa 10

Cepelinus ir kotletus suvirškinus

Štai ir praūžė dar vienas nuostabus saulėtai „bobiškas“ nemunietiškas rudens savaitgalis! O šaunus jis buvo ne tik dienomis mus karts nuo karto palepinusia saulyte, bet ir dviem gražiomis tradicinėmis „Nemuno“ šventėmis.

Penktadienį vakare Kapitoniškių stovyklos virtuvėje darbas virte virė. Šaunieji ansamblio fux‘iukai kruopščiai skuto bulves, po to jau su vyresniųjų pagalba (negi fux‘ui paliksi tokį atsakingą darbą… ) jas sutarkavo, nusunkė, išmaišė ir dar padarė begalę darbų, kol galiausiai ant stalo puikavosi 168 gražiausi cepelinai (liet. didžkukuliai).

Na, o kol šitokia jų gausybė virė, laikas neprailgo varžantis komandinėje estafetėje, dalyvaujant cepelinų greitojo valgymo varžybose bei žiūrint nuotaikingąjį „Klausimėlį“ su Nemuno prof. habil. dr. Roku Kaknevičiumi. Sveikiname komandinės rungties nugalėtojus – šokėjus Simoną V. ir Roką M. bei vokalą Justą. Jų vikrumui neprilygo nei viena iš už borto likusių 11os komandų. Sveikiname ir šokėją Joną M., kuris tapo absoliučiu cepelinų greitojo valgymo čempionu. Na ir rajus tas mūsų Jonelis.. Nors pirmi cepelinai buvo suvalgyti jau gerokai po vidurnakčio, tačiau šventė tuo TIKRAI nesibaigė, o dainos tradiciškai skambėjo iki paryčių!

Šeštadienis – tikras poilsis ansamblio vaikinams. Na, o merginoms nuo pat ryto netrūko darbų.. Gi viskas tik dėl Jūsų, mieli vaikinai! (Juk Nemuno vaikinai patys geriausi… ). „Vaikinų vakaro“ metu visi buvo pakviesti išbandyti neprilygstamosios Nemuno išradėjos Ugnės laiko mašiną. Atsirado net 10 bebaimių vaikinų, kurie nepabūgo jiems gresiančių iššūkių, ir sutiko pakeliauti laiku.

Keliavo jie ir į neatmenamus laikus pas laukines amazones, ir į tarpukarį pas griežtąją seržantę, net pabuvojo tolimoje ateityje, kur technologijos jau leido be vargo teleportuotis, tiesiog taip: „bim-bam“, dramatiškoji Antika atskleidė jų teatrališkąsias savybes, bet galiausiai juk svarbiausia meilė… O meilė – tai romantika, renesansas, Šekspyras… Dviems ištvermingiausiems keliautojams, tų laikų riteriams, savo meilę damai teko įrodinėti eilėmis. Ir po visų šių išbandymų Misteriu „Nemunu“ 2010 m. tapo PIJUS iš kapelos! Dar kartelį sveikinimai Jam! „Nemuno“ merginų dėmesys garantuotas! Bent iki kitų metų…

Ir tenukrinta ant manęs pilka šviesa, jei šventė ši nebuvo mums Dievų skirta!

Autorius: Valdyba