3

«

»

Rgs 23

Darbo dienoraštis

Sveikas, dienorašti. Darbo tiek daug, kad nebeturiu laiko tavęs rašyti. Artėja rugsėjo paskutinis savaitgalis, visi aplinkui šneka, kad bus daug darbo  kaip niekad. Darbo nebijau, jis man patinka, tai su nekantrumu laukiu, kas įvyks tą ypatingą rugsėjo 27 dieną.

Pastaroji savaitė darbe buvo gan įdomi. Ketvirtadienį valydama grindis, net išsigandau, nes jos buvo visos kruvinos! Raudono skysčio upelis nutekėjo už sofos. O tu, dienorašti, žinai, kaip man nepatinka valyt už sofos! Bet ką padarysi, teko ją atitraukti. Atitraukus pajutau keistą jausmą delnuose. Pasižiūrėjau. Rankos buvo aplipusios kuokštais plaukų! Fe. Lyg tikri lyg netikri tie plaukai buvo nugulę visą sofą. Kažkoks bardakas. Kalnai rubų, batų… Kartais net atrodo, kad dirbu bendrabutyje. Bet neee, juk mano darbas vyksta pačioj įdomiausioj vietoj. Kaskart prisižiūriu tokių vaizdų, kad net per televizorių tokių negalėčiau pamatyt. Ai, tiesa… aš ir neturiu televizoriaus.

Laukiu savaitgalio. Šefas sakė, kad reiks padirbėti penktadienį ilgiau. ,,Chaltūra” mat kažkokia. Sakė bus daug puodų. Patinka man plaut puodus… ir maisto gali ten dar rasti. :)

Kolegos šneka, jog savaitgalį pasiimčiau popieriaus ir rašiklį, gal pavyks gauti autografų. Laukiu nesulaukiu!