Kov 21

Ei studente, sukis vėju!

Štai prabėgo jau visi metai per kuriuos įvyko tikrai nemažai: ir kelionė, ir Dainų šventė, ir gražus mūsų jubiliejus.Be abejo neapseita ir be visų tradicinių ir netradicinių švenčių. Kaip mes visi žinome, esame patys geriausi, visada tokie buvom ir toliau būsim. Nors ir su praretėjusiom gretom, praretėjusiais rūbų komplektais, ne pačiais naujausiais marškiniais ar batais mes toliau šoksim, dainuosim, ir linksminsimės! Jau šį šeštadienį, kovo 27 dieną 14:00 mūsų lauks nuostabusis „Ei, studente, sukis vėju“ festivalis. Na, o žinoma, vakare laukia dar nuostabesnė vakaronė su visais festivalio dalyviais, Jankaus g. 2 .
Taigi, su jumis visais, norinčiais pasigrožėti, pasikalbėti ir pasiausti, susitiksime festivalyje „Ei, studente, sukis vėju!“.

Autorius: Nemuniečiai.