3

«

»

Kov 25

Interboulingas 2015

Kovo 22-ą dieną vyko jau tradicija tapęs tarpkolektyvinis Interboulingo turnyras. Sekmadienio vakarą į boulingo Oazę sugūžėjo net 11-a komandų! Atvykti nepasibodėjo Džigūnas, Žilvitis, Pušynėlis, Ratava bei Rasa, o Nemunas, KauKas bei Ave Vita delegavo net po dvi komandas. Net keturias valandas šios komandos tikrino savo rankų miklumą, negailestingai svaidė kamuolius į kėglius ir varžėsi dėl pagrindinio prizo bei Interboulingo taurės.

Turnyras buvo sudarytas iš trijų etapų. Pirmajame etape geriausiai sekėsi šešioms komandoms: Ratavos komandai, save vadinančiai „Biškį pagyvenusiais“, Nemuno komandoms „Nerin‘Guys“ ir „Ačiū!“, Ave Vitos komandoms „Burundukai“ ir „Aviečiukai“ bei KauKo komandai „Karas“.

DSCF3867

Pusfinalyje taikliausias rankas pasirodė turinčios abi Nemuno komandos, Ratavos „Biškį pagyvenę“ bei Ave Vitos „Burundukai“. O štai finale ir paaiškėjo, kad noras nugalėti (arba kylant įtampai suvartotas didesnis kiekis baro produktų) verčia pasiekti įspūdingų rezultatų.

Finale akivaizdžiu skirtumu prizinių vietų laimėtojams nusileido ir 395 komandinius taškus surinko Ave Vitos komanda „Burundukai“. Tačiau šios komandos žaidėjas Saulius Petronis parodė, kad visgi turi itin taiklią ranką – dar atkrintamųjų varžybų pirmame raunde rinko straikus vieną po kito ir taip negailestingai daužydamas kėglius surinko net 200-us taškų! Šiam rezultatui nei vienas kitas žaidėjas prilygti negalėjo, tad džiugiai sveikiname Saulių, tapusį geriausiu 2015-ųjų metų Interboulingo turnyro žaidėju!

DSCF4065

Nemuno komandai Nerin‘Guys, taip puikiai pasirodžiusiai Nemuno boulingo turnyre, šį kartą sekėsi kiek prasčiau. Na gal sekėsi ir panašiai, bet konkurentai pasirodė stipresni – Nerin‘Guys komanda surinko 521-ą tašką ir pasipuošė bronzos medaliais.

DSCF4073

O štai kita, itin visiems dėkinga nemuniečių komanda „Ačiū!“, sudaryta iš geriausiai Nemuno boulingo turnyre pasirodžiusių žaidėjų įrodė, kad tikrai yra verti šio vardo – jie surinko net 627 taškus.

DSCF4081

Taškų „dėkingoji“ komanda surinko daug, žaidė gerai, bet įveikti Ratavos komandos „Biškį pagyvenę“ jiems nepavyko. Gal ir pagyvenę, bet tikrai parako turi užtektinai! Užtikrintai svaidė kamuolius, negailestingai rinko straikus ir didino savo taškų skaičių, kol galiausiai įrodė, kad yra geriausi – surinko net 638 taškus. Šios komandos žaidėja Monika Vitkutė šalia aukso medalio užsidėjo ir antrą – buvo išrinkta geriausia turnyro žaidėja, finale surinkusi 150 taškų.

DSCF4091

Ratavos komandai atiteko pagrindinis prizas bei Interboulingo taurė, o kartu su ja ir pareiga kitais metais organizuoti Interboulingo turnyrą bei atnaujinti pereinamąją taurę (visgi turime naują kolektyvą – KauKą, kurio vardas taip pat garbingai nusipelnė būti parašytas ant taurės).

Turnyro organizatoriai dėkoja visiems dalyvavusiems kolektyvams bei komandoms ir dar kartą sveikina nugalėtojus!

Statistika: Interboulingas_statistika

Foto galerija:

DSCF3827 DSCF3832 DSCF3834 DSCF3845 DSCF3854 DSCF3915 DSCF3917 DSCF3999 DSCF4034 DSCF4047 DSCF4053 DSCF4062DSCF3833DSCF3879