3

«

»

Vas 28

Interboulingo prisiminimai…

Kamuolių riedėjimui aprimus, straikų bangoms praūžus ir prizus išsidalinus, kviečiame sugrįžti į tą vakarą, kai Interboulingo taurė buvo perleista naujiesiems čempionams.

Nemunas, vos prieš 2 savaites užbaigęs savo boulingo turnyrą, pasigedo paskutinį kartą prieš du metus vykusio Interboulingo. Tad nusprendėme susikviesti savo kolegas ir puikiai praleisti vakarą. Atvykti nepasibodėjo Ave Vita, Žilvitis, Džigūnas ir Rasa. Žilvitis, Džigūnas ir Nemunas atsiuntė net po 2 komandas taurei iškovoti !

Likus dešimčiai minučių iki lauktosios vasario 21d. 19 valandos, „Undinėje“ knibždėte knibždėjo, stiprinosi ragaudami alų ir žaidimo strategijas kūrė didelis būrys tautinio meno puoselėtojų – visi nekantriai laukė, kada gi prasidės tas lemtingasis turnyras. Burtams aštuonias komandas paskirsčius į dvi grupes, žaisiančias skirtingu laiku, žaidimas prasidėjo… O buvo visko… Ir džiaugsmingų šūksnių, ir nusivylimo atodūsių, tačiau niekam pasiduoti neleido komandos palaikymas. Kai kuriuos tvirtai ant takelio stovinčius kėglius su kaupu atpirko geros emocijos ir noras būti kartu.

Visoms aštuonioms komandoms sužaidus po dvi partijas paaiškėjo, kad finale rungsis abi Nemuno komandos: „Dabar arba niekada“ ir „Trenk varteliais“ bei Ave Vitos „Ai skauda“. Po įtemptos finalinės partijos visi draugiškai iškeliavome į „Bernelių užeigą“, kur smagiai sudaužę bokalus laukėme apdovanojimų. Laukėme, laukėme ir sulaukėme – kas numanė, kad mintinai pasiskaičiavo, kas aritmetinių klaidų mintinai skaičiuodami pridarė, galiausiai viskas išaiškėjo – „Ai skaudoms“ atiteko trečioji vieta, vidiniai Nemuno čempionai „Dabar arba niekada“ liko antri, o pereinamoji Interboulingo taurė atiteko komandai „Trenk varteliais“. Taip pat neįvertinti neliko ir snaiperiai – merginų tarpe paskutiniuoju lemtingu smūgiu vienu kėgliu daugiau už Žilvitietę Ernestą numušusi nemunietė Greta Šeferytė (136 taškai) ir taikliausias vaikinas – nemunietis Ignas Andriukevičius (187 taškai).

Interboulinge, susitiksime kitais metais!

O štai ir įdomioji statistika bei viso turnyro rezultatai. Pažvelkime čia —>interboulingo rezultatai ir statistika