3

«

»

Kov 31

Ir nulis tapo fuksu…

Ir nulis tapo fuksu…

 

Ir taip kiekvieną pavasarį, jau 63 metus, įveikę įvairias kliūtis bei kliūteles, nusiplovę tą nekrikštų purvą, nuliai virsta žmonėmis – nemuniečiais. Krikštynos Nemune – tai gilias tradicijas turinti, įspūdingiausia bei paslaptingiausia šventė. Jos metu gimsta nemuniečiai, jos metu jie žengia pirmuosius žingsnius ir pagaliau įbrenda į tikrąjį Nemuną.

 

Taigi, mielas nuliuk, jei tavęs dar nieks neperspėjo – žinok, kad krikštynos Nemune ne eilinis įvykis, kurio nevalia praleisti, ir kurio įspūdžiai atminty liks tikrai ilgam. Motyvacinis savaitgalis su Nemuno šeima nuliams prasidės balandžio 13 dieną 8:30 valandą prie KTU III rūmų durų.

 

Krikštynos – viso Nemuno šventė, todėl labai laukiame ir dabartinių nemuniečių bei veteranų. Juk kas gali būti smagiau, nei stebėti, kaip nuliukai virsta pilnateisiais nemuniečiais, ir kas tiems naujai iškeptiems ansambliečiams aiškiau parodytų  kaip gi teka tas Nemunėlis?

 

Įspūdingasis motyvacinis savaitgalis vyks balandžio 13 – 15 dienomis, populiariausiame, nemuniečių pamėgtame bei visiems žinomame kurorte. Ten tikrai ir susitiksim! Kaip visada šoksim ir dainuosim iki aušros.

Autorius: Valdyba