3

«

»

Bal 01

Ir nulis tapo fuksu…

Taip, kaip kasmet: vieni trina rankomis iš nekantrumo, kiti baimės kupinomis akimis žvelgia vos išgirdę apie šią legendomis apipintą šventę, tačiau visus sieja didžiulis LAUKIMAS.

Jau daugelį metų kiekvieną pavasarį sveikiname tuos, kurie įveikę visas kliūtis, nusiplovę nekrikštų purvą ir amžiams nusitrynę viską gadinantį ryškų number-animal-zero-hi-nulį nuo kaktos virsta tikrais nemuniečiais. Nemuno krikštynos – paslaptingiausia, efektingiausia šventė, turinti gilias tradicijas, kuomet į tikrąjį Nemuną įsilieja dar viena naujai užgimusių nemuniečių karta.

Mielas NULIUK, šiai progai privalai tinkamai pasiruošti, nes tokios KRIKŠTYNOS bus vienintelės, neeilinės ir jų praleisti nevalia. O į atmintį jos įsirėš amžiams! Įspūdingasis savaitgalis Tau su tikrais nemuniečiais prasidės balandžio 11 d., 8:30 val. prie III-iųjų KTU rūmų.

Labai laukiame dabartinių nemuniečių ir veteranų būti liudininkais šio neįtikėtino nulių virsmo į pilnaverčius ir visateisius nemuniečius bei naujai iškeptiems ansambliečiams parodyti, kaip iš tiesų „Nemunas“ banguoja.

Paslaptingasis ir ilgai lauktas savaitgalis vyks balandžio 11-13 dienomis, tuo pačiu metu ir toje pačioje vietoje, kaip visada. Taip ir susitiksime ! Ir kaip visuomet šėlsime iki aušros !