Spa 13

Iš filmo „Vaikine, rakink duris!”

vd1  Filmas – „Vaikine, rakink duris!” neabejotinai greitu metu pakils į IMBD aukštumas, nes paskutinįjį rugsėjo savaitgalį daug puikių nemuniečių susirinko į filmavimo atranką, geriau žinomą kaip Nemuno vaikinų diena.
Puodų garsai netilo nuo pat ryto, audeklų rietimai salėje klojos taip lygiai, lygiai, darbščiosios Nemuno merginos kaip bitės darbininkės puolė ruoštis vakarui. Vidurdienį Kapitoniškės skendėjo tyloje: vokalai ir orkestras iškeliavo Kaunan, į nemuniečių Astos ir Kazimiero vestuves, kurios it pasaka geltonų lapų sūkury džiugino visus susirinkusius. Po ceremonijos autobusas, pilnas linksmų ir švęsti iki paryčių nusiteikusių nemuniečių, grįžo į Kapitoniškes. Vaikinai blizginosi batus, rišosi kaklaraiščius ir stengėsi kaip išgalėdami, juk šiandieną renkame Misterį Nemuną!

Kas geriau, jei ne Misteris Nemunas mums galėtų papasakoti kas tą vakarą dėjosi. Taigi ilgai laukti Aurelijaus Kampo įspūdžiai:
„Tingiai ir neskubėdamas valgiau merginų pašildytus cepelinus, mėgavausi Kapitoniškių ramybe bei atsipalaidavusių Nemuniečių kompanija – taip prasidėjo nekantriai laukta vaikinų diena. Laimingi ir pasisėmę puikių emocijų Astos ir Kazimiero vestuvėse grįžome į stovyklą. Lakuotais batais ir išlygintais marškiniais su vaikinais lūkuriavome vienos iš tradicinių Nemuno švenčių – skirtos tik mums. Ragaudami pikantiškus užkandžius, žiūrėjome merginų paruoštą šou. Kadangi pats dalyvavau pirmą kartą, viskas buvo šviežia, neišbandyta ir maloniai stebino. Šįkart panelės ieškojo super herojaus filmui „Rakink duris“. Teko pasitelkti išmonę bei kūrybiškumą, stengiantis atskleisti parinktą personažą šaradose. Kiekvienas vaikinas buvo išskirtinis, norėdami kuo suprantamiau perteikti veiksmo filmų scenas, skraidinome ne tik švarkus, lėkštes, bet ir kėdes. Patyrusių Nemuniečių pokštai, replikos bei anekdotai pagyvindavo šventę. Tarpuose tarp užduočių galėjome regėti panelių imituojamą sudėtingą, pilną iššūkių filmo kūrimo kelią, taip pat emocingą, griežtą, beprotiškai fantastišką, ilgų plojimų ir karštų ovacijų sulaukusį Nemuno merginų šokį. Galiausiai likus trims fuksams, įtemptos, kovingos emocijos nugulė mafijos grupuotėms skirtuose laiškuose. Visos užduotys buvo nelengvos ir reikalavo kūrybiškumo, šmaikštumo, išradingumo bei drąsos. Padažnėjęs pulsas prieš komisijos verdiktą išdavė jaudulį, kuris po keleto akimirkų virto pergalingai į viršų iškeltomis rankomis. Rodos vos prieš kelias minutes prasidėjusi šventė vainikuota misterio Nemuno sveikinimais bei begalės linksmų nuotraukų. Nuoširdus AČIŪ Nemuno merginoms už nuostabią šventę. Šauni buvo dienelė!

P.S. Girdėjau ten buvo ir SEL …“
Girdėjom ir mes, merginos. Ir ko tik dėl jūsų nepadarysime: filmą nufilmuosime, „Haka“ šokį sušoksim, lifte įstrigsime, „svajone lik sveika“ (geriau žinoma kaip „requiem for a dream“) sugrosime ir Selą koncertuoti pakviesime!

NUOTRAUKOS ČIA

vd3 vd4 vd6