3

«

»

Lap 09

Kaimietiškasis cementukas

Jei kai kam kaimas – tik tai, kas nuobodu, nešvaru ar neįdomu, tai nemuniečiams be didelių pastangų visa tai gali virsti nepakartojama švente ir neišdildomais įspūdžiais. Fantazijos reikia turėti!

Taigi šeštadienį ansambliečiai rinkosi į “Kaimietišką cementuką”. O, kad Jūs žinotumėte, kaip tame kaime SMAGU buvo! Tikra “veseilia”! Visus svetelius su duona, druska ir daina pasitiko, stalai nukrauti įvairiausiomis gėrybėmis lūžo, tradicinių lietuviškų gėrimų taip pat netrūko. Susirinko į cementuką ir kaimo melžėjų, ir gražuolių auksinėm kasom, ir senukų su lazdomis, bekeliaudami pro šalį užsuko kalviai, priimti buvo ir kaimo gyvūnėliai.

Na, o labiausiai visus nustebino ir apdovanojimus gavo nuliukė šokėja Monika, “kaliausė” Ingrida, bei “mieloji kiaulytė” Agnė. Aktyviai į kaimo gyvenimą įsitraukė ir patys naujausi nemuniečiai: ne tik smagiai užduotis atliko, bet ir neeilinį pasirodymą paruošė, kuris susilaukė garsių aplodismentų ir net prašymų pakartoti. Dainos ir šokiai iki “pirmųjų gaidžių” nesiliovė, o ištvermingiausi net ir ilgiau linksminosi…

Dėkojame visiems už dalyvavimą ir iki susitikimo kitose šventėse!

Nuotraukos galerijoje turėtų atsirasti netrukus.

Autorius: Kaimo seniūnaičiai