Lie 09

Kaip gera ir smagu būryje šaunių draugų!

Kai taip lepina karšta vasaros saulė, sunku nesidžiaugti! Juk nemuniečiams nei sniegas, nei lietus, nei smarkūs vėjai nėra baisūs kuomet būna kartu. Kapitoniškių stovykla džiaugiamės kasmet galėdami joje mėgautis vasara ir puikiai leisti laiką. Tačiau poilsiaudami nepamirštame ir mums svarbių tradicinių švenčių. Ąžuolo vainikų jaukus kvapas ir pakili nuotaika kaip rūkas nugula stovykloje.

Mieli bičiuliai, juk ši šventė vyks penktadienį (11 d.) 20val. ! Ateikime visi kartu pagerbti ir pasidžiaugti su mūsų draugais diplomantais. O kai ąžuolo vainikai išnyks marių tolumoje ir kažkur 9 namelyje girdėsis grojamas ,,Žadintuvas“, noras sportuoti apims mus visus. Noras bus toks didelis, kad pasieks net mūsų kolegas Kaune ir Vilniuje.

Tarp kolektyvinės sporto žaidynės – argi ne smagu! Jau nuo pat ryto žvejai galės papramogauti ir tuo pačiu pasivaržyti žvejo rungtyje. O saulei pakilus virš galvų, sporto manija apims visus ir primins mums senus laikus, kai mūsų tėvai ir seneliai eilėje prie dešros stovėdavo. Krepšinyje, futbole, tinklinyje ir dar kitose įdomiose rungtyse galėsime sudalyvauti kartu su kitų kolektyvų nariais. O vakarui atėjus, visi susėsim prie bendro stalo ir ,,…dar neišeisim, dar pabūsim…!“

Jeigu tu dar ne Kapitoniškių stovykloje, tai paskubėk, nes laiko liko nedaug! Mes tavęs laukiam! Pam pa braram!.