3

«

»

Sau 10

Kalėdinį vakarą prisiminus

Jau pražygiavo Trys Karaliai, o ant žaliaskarių eglučių jau nebežybsi girliandos. Kalėdiniai žaisliukai, žybsinčios žvaigždės bei angeliukai, vėl supakuoti į dėžes ir užkelti į palėpes, laukia kitų metų.

Tačiau nemuniečiams nevalia liūdėti, nes dar ilgai jie galės prisiminti jaukią Nemuno kalėdinę vakaronę, kurios metu papuošėme eglutę savo karpiniais, parašėme laišką Kalėdų Seneliui, o vadovė Margarita parodė lietuviškų adventinių bei kalėdinių papročių ir burtų.

Šiemet nemuniečiai ypatingai pradžiugino Kalėdų Senelį, parašę jam laišką. Atrodo, kad niekas negali prilygti ansambliečių geriems darbams: jie ir tvarkėsi, ir pyragus kepė, vienas kitą maitino, kaimynus kalbino, duotų pažadų laikėsi, močiutes lankė ir draugus guodė, o svarbiausia – gerai grojo, šoko ir dainavo. Žodžiu, Kalėdų Senelis tikrai galėjo įsitikinti, kad nemunietis – pats geriausias draugas!

O kad Seneliui nereikėtų sukti savo žilos galvos mąstant, ko Nemunas dovanų norėtų (juk nusipelnė!), tai tam pačiam laiške ir parašėm, kad trokštam pagalvės, idėjų, pinigų, kačiuko, šuniuko, princo (nors šito turbūt reikėtų prašyti Amūro, ar ne? – aut. past.) bei Snieguolės (pageidautina savo, – nemuniečio past.), kalėdinių megztinių (visiems!) ir daug gražių suknelių Nemuno šventėms (visoms!), klumpių (labai labai norim, – šokėjų past.), tautinių rūbų komplektų („kad gautų visi, kuriems jų dar trūksta“, – labai gero nemuniečio past.) ir tradiciškai – daug kelionių, gerų metų, gražių balsų, tvirtų kojų, smagių repeticijų!

O už visas gėrybes pasižadėjome nepraleisti repeticijų ir švenčių, lankyti paskaitas, neišlaidauti, mesti žalingus įpročius, būti sąžiningais, nebenervinti kaimynės iš penkto aukšto, visada šypsotis, nepalikti darbų paskutinei nakčiai, niekur nevėluoti, išsiugdyti kantrybę ir svarbiausia pasižadam kiekvienas asmeniškai prisidėti prie kolektyvo meninio lygio ir gerbūvio kūrimo.

Neoficialiais šaltiniais nutekėjusi informacija skelbia, jog Kalėdų Senelis laišką gavo, jis labai jam patiko, ir kai kas jau džiaugiasi išsipildžiusiais norais…

Autorius: