Spa 05

Kelionės į Turkiją pristatymas/ Stalo žaidimų vakaras

Lietingam rudeniui įsitvirtinus už lango norime visus patikinti, jog nemuniečių tikrai  nesustingdė žvarbus oras ir niūrūs tamsūs vakarai. Atvirkščiai – vijame šalin blogą  nuotaiką ir ypatingai sunkias bei nuobodžias, liūdnas mintis kaustančias pirmadienio  nuotaikas! O kas galėtų efektyviau jas nuvaikyti ir sugražinti saulėtas šypsenas  nemuniečiams jei ne karštosios Turkijos prisiminimai?Jau greitai – spalio 8d.  pirmadienį, 18h esi laukiamas KTU III-iuose rūmuose, 302 kabinete (Vokalinėje) – nors ir trumpam, nors ir mintimis, bet Nemunas grįžta į Turkiją.

Keliavai kartu su Nemunu į Turkiją? Ateik ir prisimink juoko ašaras keliančias  istorijas, kaustančius vaizdus ir šauniausius nuotykius, pasidalink įspūdžiais su kitais  ansambliečiais!

Nepavyko iškeliauti kartu? Ateik ir nusikelk į saulėtą Turkiją nors trumpam dėka nuotraukų, filmuotos medžiagos, kitų ansambliečių pasakojimų ir istorijų!

Galvojate, kad tai viskas? Netiesa! Po kelionės į Turkiją pristatymo pratęsime šaunų nemunietišką pirmadienį stalo žaidimų vakare. Prisimenat tokį? Sklido kalbos, kad buvo nepaprastai smagu žaidžiant įvairiausius stalo žaidimu, tokius kaip „UNO“, „Jungle Speed“, „Monopoly“, „Atlantic Triangle“ ir daug kitų. Namų lentynoj guli tavo mėgstamas žaidimas? Pasiimk pirmadienį jį kartu su savimi į KTU III-ius rūmus, išmokyk nemuniečius jį žaisti ir užsitikrink kokybišką pirmadienio vakarą!

Kartu su stalo žaidimais, gera nuotaika, plačia šypsena nepamiršk pasirūpinti, kad vakaro metu tavęs ir tavo draugo nekankintų alkis ar troškulys, nes kaip žinia geriausi nemuniečių vakarai – suneštiniai .

P.S. Laukiami visi visi nemuniečiai: ir veteranai, ir esami nariai ir ką tik į Nemuną atėję nuliukai.