3

«

»

Lap 13

Konkursas: naujas vardas Nemunietiškiems šokeliams!

Nemunieti!

Ar žinai tą jausmą, kai išgirdus galingą balsą, skelbiantį „Pora už poros!“, kojos pačios ima kilnotis ir net mirktelėti nespėjus tu jau sukiesi šokių aikštelėje su būriu kitų nemuniečių, grojant šauniems muzikantams, ir šoki tol, kol prakaitas upeliais išilieja ir nebejauti kojų? Taip, taip, Tu jau žinai, apie ką šnekama. Tačiau pačioj Lietuvos širdy plačiai nuaidėjo gandas, jog kažkaip nelabai tinkamai ansambliečiai tuos šokius vadina. Todėl ansamblis Nemunas skelbia konkursą – „Naujas vardas nemunietiškiems šokeliams”.

Būtent tokia tema (svarbu, kad Jūsų laiškai nepasimestų!) siųskite laišką su savo siūlomu pavadinimu šioms nemuniečių linksmybėms adresu nemunas@ktu.lt iki š. m. gruodžio 14 d.

Siųsdami variantus nepamirškite, jog smagieji šokeliai yra viena iš daugelio Nemuno tradicijų, kurios mūsų ansamblyje yra tausojamos ir nepaprastai gerbiamos, o naujas pavadinimas turėtų tai atspindėti. Būtent todėl visi atsiųsti pasiūlymai bus perskaityti Nemuno valdybos narių, o paviešinti bus tik rimtai apmąstyti ir tinkami variantai.

Na, o visi konkurse dalyvaujantys ansambliečių siūlomi variantai bus paskelbti Nemuno internetiniame puslapyje, kur galėsite balsuodami patys išrinkti savo mėgstamiausią, o Nemuno kalėdiniame vakare geriausio pavadinimo autorius bus apdovanotas!

Jūsų laukia puikūs prizai, todėl raginame nedelsti ir sudalyvauti konkurse!

P. S. Juk nemunietis ne tik protingas, sumanus, originalus ir kūrybingas, bet ir puikiai išmanantis lietuvių liaudies žodžių, žodelių ir posakių skambesį!

Autorius: Valdyba