3

«

»

Bir 01

Kortele su daina!

Tam, kad 90 metų jubiliejų mininti Lietuvos dainų šventė taptų dar įspūdingesnė, dar didesnė ir įtrauktų visus Lietuvos žmones, gimė „Swedbank“ partnerystės su Lietuvos dainų švente idėja.

Tautinio meno ansamblis „Nemunas“ džiaugiasi ir dėkoja visiems, palaikiusiems mus pirmąjame konkuro etape. Kauno m. savivaldybėje tapę balsavimo nugalėtojais, negalime leisti Jums ilsėtis ir kviečiame prisidėti prie ansamblio finansinės būklės gerinimo.

Ar žinojai, KAD..

*Piniginis fondas, kurį gaus ansamblis gali būti 500, 1000 arba 1500 litų?

Skiriama suma priklausys nuo to, kaip aktyviai to krašto žmonės mokės kortele akcijos ženklu pažymėtose vietose iki birželio 22 dienos. Tad patariame, neapsunkink savo piniginės grynaisiais, mokėk kortele! O gal ir tau nusišypsos sekmė? Už tai, kad mokėsi  „Swedbank“ kortele, kas savaitę gali laimėti 1 iš 5 fotoaparatų „Canon“ arba 1 iš 5 grotuvų „iPod“ – nesvarbu, kur ir už kokią sumą mokėsi kortele.

*Jeigu esi “Swedbank” e. taškų programos dalyvis, gali papildomą paramą skirti tiesiogiai mūsų ansambliui?

E. taškų programos dalyviai gali skirti 100, 200, 500 ar 1 000 e. taškų , kurie atitinkamai yra prilyginami 1 Lt, 2 Lt, 5 Lt ar 10 Lt paramai. Tau tereikia savo elektroninėje bankininkystėje e.taškus iškeisti į litus, aukštaitijos regiono kolektyvo paramai. Po to gausi elektroninį laišką bei pranešimą banke su nuorodą. Ją atsidarius, pasirink, kad paramą skiri Kauno m. savivaldybės kolektyvui. Sveikiname, paramą skyrei geriausiam kolektyvui – „Nemunas“. Atmink, kad sukauptus e. taškus į prizus ir paramą kolektyvams gali mainyti tik kartą į mėnesį.

Nemuniečius ir visus, neabejingus lietuviškai dainai, muzikai, šokiui, kviečiame prisidėti prie šios gražios idėjos ir paremti tautinį meną!

 

Jei dar nematei šiam konkursui pateikto ansamblio „Nemunas“ video, gali jį pamatyti čia:  https://www.youtube.com/watch?v=75P33BuKoNA

Daugiau apie akciją: http://www.swedbank.lt/kortelesudainaSW