3

«

»

Bal 18

Krepšinio turnyras 2012 m.

Tikriausiai visiems 13 d. penktadienio ir pilnaties savaitgalis asocijuojasi su KRIKŠTYNOMIS, kurios tęsėsi iki paryčių ir kuriose buvo taip nepakartojama. Vieni iš karto po krikštynų “su reikalais” išvyko namo, kiti “reikalus” iki ryto tęsė prie laužo arba šokių aikštelėje.

Tačiau septyni nemuniečiai šį savaitgalį džiaugėsi ne tik krikštynų malonumais, jiems teko atstovauti ansambliui tarpkolektyviniame Kauno miesto tautinių meno ansamblių ir kolektyvų krepšinio turnyre!

Taigi labai trumpai, kaip jiems “sekėsi”…

2012 m. krepšinio komandą sudarė:


Andrius, Antanas, Arturas, Erikas, Justas, Pranas, Simas.

Praeitame turnyre norėjo dalyvauti daugiau nemuniečių, todėl buvo sudarytos dvi apyligės komandos. Vis dėlto toks jėgų paskirstymas nepasiteisino ir nemuniečiai tąkart grįžo nieko nepešę. Šį kartą NEMUNUI atstovavo viena – geriausiųjų (ištvermingiausiųjų po krikštynų) – komanda, tad viskas kaip ir turėjo klotis neblogai… (net ir dvi sirgalės buvo!)

Turėjo… Tačiau įvyko taip, kad jiems teko žaisti prieš Ave Vitą, kuriai draugiškose rungtynėse buvo pralaimėta vos vienu tašku. Noras atsirevanšuoti buvo smarkiai paveiktas Krikštynų dvasios, todėl gaila, bet šį kartą pralaimėta 13 tšk.

Šiomis rungtynėmis NEMUNUI turnyras baigėsi, todėl ilgai Kaune neužtrukę nemuniečiai skubėjo į Kapitoniškių tinklinio aikštelę.

Kiti rezultatai:

24:45 Pušynėlis
32:21 Rasa
19:32 Ave Vita
33:38 Santara
21:40 Ave vita
30:23 Ave vita

Atkrintamosios:
Žilvitis Santara Nemunas Pusfinaliai: Pušynėlis Rasa Finalas: Santara

Nuotraukos iš turnyro

Autorius: