3

«

»

Bal 17

Krikštynų atgarsiai

                       IMG_7592Sparčiai šylant orams, nieko nelaukdami nemuniečiai pasitarė su N. Šulija ir užsisakė  sau vieną saulėtą savaitgalį gerai visiems ,,Nemuno” nariams žinomame kurorte.  Taigi praėjusį savaitgalį padarėme ten didelę šventę, apie kurią garsiai nevalia kalbėti, ir neNemuniečiui nevalia apie ją nieko žinoti. Jei kuris ką nors ir nugirdo viena ausimi – tai vis vien įsivaizduoti negali. Žodžiu, šventė skirta tik labiausiai to vertiems ir iki pavasario išsilaikiusiems ,,Nemune” naujiesiems ansambliečiams. Tai šventė, kurioje kiekvienas naujai į ansamblį įsitraukęs narys privalo dalyvauti, norėdamas patapti didžiulės NEMUNO šeimos dalimi.

 K R I K Š T A S - legendomis ir mitais apipintas nuliukų pašventinimas į nemuniečių gretas.  Paklauskite bet kurio nemuniečio, kokį įvykį, šventę labiausiai jis prisimena? Atsakymas aiškus ir vienintelis – krikštynos! Argi nenuostabu, šiemet šią puikią šventę į savo įsimintiniausiųjų lobyną įtraukė 25 naujai iškepti nemuniečiai! Žinoma, šią šventę reikia ne tik švęsti, bet ir perprasti, įsidėmėti ir gerbti.  Ji – geriausia tau suteikiama gyvenimo PAMOKA. Kartą nemunietis- visiems laikams nemunietis!

Smalsuoliams: krikštynos vyksta labai paprastai:  ,,krikšt” ,,krikšt” ir baigta :)

Krikštynų įspūdžiais dalintis susitinkam krikštynų nuotraukų peržiūroje balandžio 28 dieną 18 val KTU III r. 3a- vokalinėje. 

IMG_7447 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAIMG_7587

IMG_7747