3

«

»

Geg 23

Kruizas. Šeštoji diena

Brangiosios keleivės,

Šeštąją kruizo dieną mes plaukėme niekur nestodami. Ne, ne dėl to, kad nebuvo laiko sustoti – jis gi kruize ir taip stovi. Tiesiog norėjome daugiau laiko praleisti su jumis.

Su vaikinais buvome susibėgę ir sukom galvas, kaip čia jums atsidėkoti, kad taip kiekvieną dieną praskaidrinate mūsų nuotaikas, kad puošiate ne tik laivo denį, kazino ar barą, bet net ir mašinų skyrių, kad esate tokios išradingos, ir sugebate išsisukti iš įvairiausių situacijų, kad mokate taip viską apvaidinti ir rašote tokius nuostabius laiškus…

Septintąjį kruizo vakarą norėtumėm paskirti tik tai jums. Padarysime jums šventę, į kurią sudėsime tik geriausius jausmus, mūsų žaviosios keleivės. Savo dėmesiu ir nuotaikingais pasirodymais džiuginsime jus visą vakarą. O galiausiai apdovanosime šauniausias kruizo keleives.

Galvojame, kad šį vakarą dar labiau praskaidrintų jūsų pagaminti patiekalai – tiek saldūs, tiek rimti. Juk bekeliaudamos po egzotiškas vietas, kol mes ilgesingai jūsų laukėme laive, tikrai paragavote kažko įdomaus? Pasidalinkite tuo ir su mumis.

Taigi susitiksime septinąjį kruizo vakarą (penktadienį, gegužės 23 d.) 19 val. antro aukšto pokylių salėje!