Gru 06

Kvietimas į kalėdinę Nemuno šventę

Sulig gruodžio pirmosios kalendoriaus lapeliu, kur buvus, kur nebuvus, ir tikroji žiema pasiklojo sau baltą patalą. Medžiai pasidengė spindinčiu šerkšnu, o ant Kauno gatvių ir namų tyliai ėmė leistis baltos snaigės, alsuojančios prasidėjusio Advento ramybe. Šaltis ėmė žnaibyti rankas ir nosis, bet, nepaisant to, ore tvyro šviesus susikaupimas ir kažin koks nepaprastas laukimas… Žmonės ilgais, šaltais vakarais baltomis gatvėmis skuba namo, kad greičiau sušiltų prie jaukaus šeimos židinio. Vos įžengęs į savo namo laiptinę, jau gali užuosti ką tik išlupto mandarino, obuolių pyrago, cinamono ir imbiero kvapą… Širdis prisipildo džiaugsmo, gėrio ir artėjančių šventų Kalėdų laukimo. Ir visas mintis užvaldo noras pasidalinti tuo džiaugsmu su šeima, draugais ir aplinkiniais. Rodos eitum ir dovanotum švelnumą ir šypseną kiekvienam sutiktam.
O kurgi Tu, Nemunieti, rasi geresnę vietą pasitikti Kalėdas, jei ne kartu su būriu nuostabių draugų, kur švelnūs nemunietiškos dainos garsai kurstys šventinę ugnelę?

Kviečiame Tave gruodžio 20 dieną, 19 val. į III KTU rūmų VI aukšto salę praleisti ramaus ir jaukaus vakaro su savo antrąja šeima – Nemunu. Tikimės, jog merginos pamalonins visus šventėmis kvepiančiais kepiniais, tinkančiais prie karšto gėrimo taurės, o vaikinai bus pakankamai stiprūs atnešti merginoms (o gal ir sau  ) kalną mandarinų!

Beje, šiemet Kalėdų Senelio elfai labai stengiasi dėl nemuniečių gerovės, todėl jau labai greitai prie Nemuno klubo durų stovės Kalėdų pašto dėžutė. Iki pat gruodžio 20 dienos siųskite laiškus adresuotus savo geriausiems ir mylimiausiems ansamblio draugams ir taip praskaidrinkite jų šventes!

Iki susitikimo!