Bal 03

Antrasis laiškas  atkeliavo net iš Danijos sostinės, nuo kapelisto Pijaus. Ne be reikalo buvęs ”Nemuno” iždininkas pasirinko šį miestą – juk Kopenhaga, išvertus iš danų kalbos, reiškia ”pirklių uostas”. Taigi, kviečiame sužinoti,  kokios patirties šiame mieste semiasi viską apskaičiuojantis, tačiau nuoširdumo niekada neprarandantis kapelistas.

Trumpai apie Jį:

• Vardas : Pijus

• Pavardė: Kuzma

• Gimimo data: 1991-03-31

• Augo: Smalininkuose

• Studijuoja: KTU Taikomąją matematiką

• Nemune: kapeloje groja klarnetu,  2010-2011m. “Nemuno” valdybos narys – iždininkas

• Pergalė:  Pijus  yra  konkurso ,,Misteris Nemunas 2010” nugalėtojas.

• Žinomas kaip: prityręs keliautojas autostopu – vieną akimirką auditorijoje rašo egzaminą, kitą – jau stabdo pakeleivingus automobilius.

• Universitete Pijus – studijuoja sustiprintų studijų grupėje, kur  mokosi gabiausieji (taigi, netikėkit gandais, jog  ”Nemunas” ir puikus mokymasis – nesuderinami dalykai).

• Šiuo metu Pijus: pagal ”Erasmus” programą studijuoja Danijos technikos universitete.

• Tuo metu kapelinėje: sklando įvairūs gandai, kodėl netikėtai Pijus liko Danijoje dar vienam pusmečiui. Paskalų  yra visokių – nuo įtikinančių ir logiškai pagrindžiamų iki visiškai nesuvokiamų ir primenančių fantastinius filmus. Vis dėlto populiariausia teorija, jog Pijus Kopenhagoje susirado juodaodę draugę.

Pijaus laiškas:

Taigi, dabar vietiniu laiku 23:25, sėdžiu univere, net įsirašiau lietuvių kalbą į kompą, kad nereikėtų koreguoti teksto. Turėčiau kažką papasakoti apie savo veiklą ir patirtis svečioje šalyje. Hm… Šis pusmetis jau darosi įdomesnis, pradedu taikyti matematiką stalo futbolo srityje, kuriam skiriu vis daugiau laiko pertraukų ir paskaitų metu, o savo ruožtu paskaitos grįžta prie Lietuvoje įprasto ritmo – jų metu įjungtas facebook‘as, youtube ir pan. edukacinio turinio svetainės. Kadangi paskaitų ir pertraukų metu, kaip jau minėjau, tenka įtemptai dirbti, tad laisvu laiku  (jei jo atsiranda) žaidžiu stalo futbolą, seku naujienas portaluose facebook ir youtube.

Profesoriai čia dėsto paskaitas atsisėdę ant stalo ir sukryžiavę kojas, o pasakodami negaili negirdėtų angliškų žodžių (‘you might think what the f*** all this s*** is about‘) arba ateina vesti paskaitos su marškinėliais su alaus reklama ir užrašu ‘same shit, different day‘. ( aišku, tokių buvo nedaug, bet rašyt juk galiu kas tik šauna į galvą, vistiek turbūt patikėsit ) .

Teko sveikinti porą danių kovo 8-osios proga ir paaiškėjo, kad pas juos tokia šventė nešvenčiama, o viena iš jų pirmą kartą gyvenime gavo gėlę tokia proga.  Su jom reikalų turiu nedaug, bet ir nesijaučiu labai daug parandąs.

Oras neįtikimai geras pastaruoju metu, mažai lyja, daug šviečia saulė, o vakarais mėnulis ir žvaigždės,  o dabar kaip tik toks vakaras,  tad važiuoju pažiūrėt žvaigždžių, pagalvot apie gražius dalykus ir pasiruošt sunkiam rytojaus darbui ( žiūrėti pirmą pastraipą).