3

«

»

Bal 07

Laiškai iš užsienio Nr. 3

Trečiasis laiškas mus pasiekė iš Austrijos. Kviečiame sužinoti kaip šioje Alpių apsuptoje valstybėje pirmosiomis dienomis sekėsi mūsų talentingajam šokėjui Justinui Gražuliui!

Trumpai apie jį:

  • Vardas: Justinas (kitaip – Justis)
  • Pavardė: Gražulis
  • Gimimo data: 1990-09-20
  • Statusas: kaunietis
  • Studijuoja: KTU Informatiką
  • Nemune: šokėjas, 2010-2011m. „Nemuno“  valdybos narys, internetinio puslapio administratorius.
  • Įsiūtis: įprastai ramus Justis tiesiog pašėlsta, kuomet yra vadinamas Justu :)
  • Dar žinomas kaip: gitaros virtuozas, savo pasirodymais papuošiantis beveik visus nemunietiškus renginius. Universitete Justis – “išrinktasis”, t.y. mokosi sustiprintų studijų grupėje.
  • Šiuo metu: Justinas pagal “Erasmus” programą studijuoja Austrijoje.
  • Be Justino Nemune: šeštojo aukšto vaikinus jau galima  įtraukti į raudonąją knygą, o valdyba suka galvą, kaip kamšyti renginių programų „skyles“.

 Justino laiškas:

 

2012-02-26

13:50.  Varšuva. Pakeliui į Hagenbergą.  Greit sėsiu į autobusą Lenkija – Austrija, bet akyse vis dar stovi vaizdas iš Kauno, kai išlydėti į kelionę susirinko milžiniškas būrys draugų. Vieni šuniuką bevedžiodami užklydo, kiti neprašyti susirinko… Jausmas tikrai galingas! Jau dabar žinau, kad man jūsų tikrai truks.

Taigi pirmieji įspūdžiai prasidėjo jau Varšuvoje, tris valandas beieškant nemokamo „tūliko“. Nors buvo sekmadienis, apsilankiau ir Varšuvos universitete, ir senamiestyje. Atrodo, vos ką tik tame pačiame senamiestyje vaikščiojau su nemuniečiais. Tik šįkart aš jau vilkėjau Nemuno bliuzoną!

Velniška diena – nuo pat ryto ant kojų. Bet dabar gerai. Teliko tik sulaukti autobuso. Poilsis…

16:08.  Jipipi! Pirmyn iš Lenkijos, tolyn nuo Lietuvos. Kitas sustojimas – Austrija, Lincas. Su vairuotoju lenku nesusikalbėjom, bet tikiuosi, kad nuveš į Lincą.

17:44.  Akyse – vis dar visa krūva išlydėti susirinkusių draugų. Nuostabu.

2012-02-27

20:20   Įsikūriau Austrijoje. Bendrabutis tikrai puikus, naujas, tvarkingas. Nusprendžiau pasiduoti nuovargiui. Visas jėgas išsunkė lenkai (red. past. Nemuno kelionės į Lenkiją metu, Justinas ypatingų nusiskundimų lenkų tautos atžvilgiu neturėjo). Kaip ir norėjau, atvežė iki Austrijos. Tik paleido, mat, Vienoje, pasiųsdami kito autobuso ieškot. Aš juos dar toliau pasiųst norėjau, bet, jų laimei, labiau norėjau pavalgyt (red. past. :D:D:D). Pusvalandį kažin ko laukdami vidury nakties, sugalvojom ieškoti traukinio iki mūsų išsvajotojo Linco. Ačiū lėtajam GPS‘ui, nespėjome išeiti ir sulaukėme jokiuose tvarkaraščiuose nepažymėto autobuso – to, kurio laukėme. Tebūnie poilsis su gitara. Jė!

2012-02-28

23:53  Vat ir iš to viso smagumo, naujumo… Šiandien buvo ganėtinai nuobodu. Net ir „Welcome day“ prisiminsiu tik dėl itin didelio kepsnio per vakarienę…

2012-03-01

09:43   Oooho. Nespėjau įsidėti austriškos telefono kortelės, o jau, žiūrėk, meilės prisipažinimai į telefoną ateina. Daros įdomu. Vakar susipažinau su viena austre – iš išvaizdos ir bendravimo būčiau sakęs – kokių trisdešimties. O jai – 20. Ne kažką (red. past. matyt, Nemune išlepo)… Nustebau vieno lietuvio gebėjimais užkalbinti merginą: „Čia pas jus toks įdomus patiekalas… O ar jūs dažnai valgote iš keptuvės?“ Šiaip ar taip, keista buvo diena.

23:46  Mokytis vokiečių kalbą angliškai, kai vokiečių mokiausi 11 metų mokykloj… Yeap. Mūsų artimiausi kaimynai – rumunai, kolumbietis, etiopas. Kaimynai gretimuose kambariuose – iš vienos pusės pianistas, iš kitos gitaristas. Matau, kad bus linksma gyventi.

 

Laukite tęsinio!!!

Autorius: Valdyba