3

«

»

Spa 12

Laiškas nuo Mr. Nemunas

    Įspūdžiams po Kapitoniškių savaitgalio dar neatvėsus, Mr. Nemunas 2012, Kazimiras, norėtų pasidalinti savais:

   “Kapitoniškės + 336 cepelinai + geras oras + sportas (tinklinis, krepšinis ir kiti žemės ūkio darbai) + nuosavas cirkas × merginų skaičius = nuostabiai praleistas savaitgalis.

   Kapitoniškių virtuvėje plušėjo visi – tiek senas nemunietis (Kazimirai, senų nemuniečių nebūna, red.past.), tiek ir ką tik iškeptas fuksas. Tai atsispindėjo pasiektame rezultate – buvo pagaminti 336 cepelinai. Seniai Kapitoniškių virtuvės sienos buvo mačiusios tokį kiekį cepelinų (buvo pasiektas šių metų rekordas, red.past.). Nuo visų užsidegimo gaminti (arba alkio, red.past.) netgi pritrūko mėsos, kuri buvo sėkmingai pakeista tik nemuniečiams žinomais, slaptais gamtiniais pakaitalais. Stalai lūžo nuo vaišių, užstalės – nuo kalbų ir juoko. Nemunas dar kartą patvirtino, kad yra neabejingas senosioms kolektyvo tradicijoms.

   Kelias į kiekvieno nemuniečio širdį, sakoma, kad eina per skrandį. Atrodo to ir visos dienos, praleistos sporto aikštelėje, turėtų užtekti, kad kiekvienas iš jų jaustųsi pamalonintas ir pagerbtas. Bet ne! Nėra lygių Nemuno merginoms (na, juk neveltui lietuvių liaudies patarlė sako, kad  Nemuno merginos geriausios, red. past.), kurios sugeba padaryti Vaikinų dieną kaskart vis šaunesnę. Jau ką reiškia tik dėl vaikinų užsiaugintos barzdos, ugnies šou ar sinchroninio plaukimo (chroninio plaukimo, red.past.) komandos pasirodymas. Laibakojų Nemuno merginų cirkas „Pagaida“ buvo palydėtas didžiausiomis ovacijomis.

   Vakarą vainikavo Misterio Nemunas rinkimai. Šaunumu Nemuno vaikinai stengėsi nurungti vienas kitą. Tapę įvairiais cirko personažais, vaikinai prakaitavo bandydami juos įkūnyti. Žiaurioji komisija (hmm.. negi misteris išsigando 3 blondinių? red.past.) negailestingai guldė kiekvieną neįtikusį ir finale susirungė tik du: šaunusis Šarūnas ir Kazimiras. Kova vyko apyligiai, tačiau pabaigoje vis dėlto nugalėjo Kazimiras.

Autorius: Kazimiras