3

«

»

Gru 01

Lapkritinės!

Lapkričio 27 dieną visi kraštiečiai susirinko, sugužėjo į Nemunėlio kaimelį, kur pagaliau paaiškėjo, kas ir kodėl jau kurį laiką kaimelio gyventojams nedavė ramybės. Prie durų visus pasitiko kaimo davatka Marytė, o po Atlaidų, prasidėjo veiksmas – paslaptingas jaunikaitis Jonas atvyko į kaimelį laimės ieškoti. Atsinešęs žynio duotus medžio gabalėlius, Jonas pradėjo paieškas – aplankė Šokaičių, Muzikaičių, Vokalaičių gimines. Į pagalbą atskubėjo kaimelio seniūnė Dalia bei jos brolis, piršlys Antanas… Po ilgų klajonių, netikėtų siužeto vingių, jaunikaitis Jonas vis dėlto rado savo laimę – Dalią, o Antanas – Vokalaitę Laimą. Vakaro pabaigoje visi buvo pakviesti į dvigubas vestuves!

DSC_0031DSC_0241DSC_0092DSC_0103DSC_0227DSC_0269

Po nuotaikingo valdybos pasirodymo vakarą tęsė didelių publikos simpatijų susilaukęs muzikinis pasirodymas, kurio metu savo dainomis publiką išjudino nauja grupė, į kurią susibūrė šie nemuniečiai: Neringa Puidokaitė, Regimantas Tarasevičius, Tadas Narvaišas, Petras Slavinskas ir Aurimas Jazdauskas. Dėkojame jiems!

DSC_0116

Įsibėgėjusį vakarėlį staiga nutraukė užklydęs čigonų baronas su savo palyda. Padainavę, pašokę, truputį sušilę, čigonai pasuko savo keliais, o nemuniečiai nusiteikė jaukiausiai vakaro daliai – gitarų vakarui.
Net ir nuskambėjus paskutiniams akordams, iš ansambliečių lūpų nedingo šypsenos, o atmintyje, tikimės, dar ilgai išliks smagus prisiminimas – Lapkritinės 2015!

                           DSC_0277   DSC_0477