3

«

»

Gru 03

Linksminkimos ’09

-Ką veikiat „Nemune“?
-Ruošiamės jubiliejiniams renginiams.
Labai populiarus ir dažnai girdimas atsakymas. Taip, mes iš tiesų ruošiamės, bet juk negražu rūpintis tik savimi, o ir pasilinksminimams laiko reikia rasti. Todėl, jau ne pirmą kartą keliaujame savo koncertu pradžiuginti ir sostinės gyventojų. Kiekviens senesnis ansamblietis puikiai žino, kad Vilniaus pedagoginio universiteto kolektyvo „Šviesa“ organizuojama tradicinė šventė „Linksminkimos“ linksmybių suteikia ne tik šventės žiūrovams, bet ir patiems dalyviams.
Ankstų šeštadienio rytą, nešini instrumentais, tautiniais kostiumais sušokame į autobusą. Kelios valandos kelio, ir „Labas rytas, Vilniau“! Prieš šventinį koncertą be abejo neprošal ir pasportuoti, todėl visų kolektyvų nariai buvo raginami dalyvauti sportinėse varžybose. Išrinkę pačius stipriausius, taikliausius, ir visokiausius –iausius pasiuntė nemuniečiai ir saviškius į kovą. Turėję ir futbolą, ir smiginį žaisti, visgi nepralenkiami „Nemuniečiai“ buvo krepšinio baudų metimo rungtyje, juk taip ir priklauso Kauno kolektyvui. Galime pasidžiaugti, kad mūsų merginos krepšinį ne ką prasčiau, nei vyrai žaidžia. Na, bet viskas čia dėl to, kad sirgalių komandą neeilinė buvo.. ir skandavo, ir kojom trepsėjo, ir varžovam kliudyti bandė.
O po šio puikaus apšilimo kojas apšilti spėjome ir scenoje. Tada be liko tik laukti koncerto finalo.. Ir žiūrovai nekantriai laukė, juk žinojo, kad „Nemunas“ paskutinis pasirodo. Pasirodė ir tikrai nenuvylė nė vieno. Ir tik pasibaigus gražiam koncertui kiekvienas pajuto, kad turbūt jau laikas ir užkasti bei atsigaivinti būtų. Tuo be abejo nepamiršo pasirūpinti renginio organizatoriai. Kiekvienam ir užkąst ir atsigert užteko, o po to jau ir pasilinksminti patiem teko.. Smagioje diskotekoje pasisukti, su kitų kolektyvų nariais pabendrauti, rūpesčiais, bei džiaugsmais pasidalinti.
Keliaujame namo, atgal į Kauną, atgal į repeticijų sales, kad per jubiliejų dar gražesni ir šaunesni būtume.

Usanykas:

Amžių lieptas

Autorius: Nemuniečiai