3

«

»

Kov 24

Žaidimų vakaras

Mielas, nemunieti! Visi žino, jog pasižymi veiklumu, aktyvumu ir labiausiai nemėgsti – nuobodžiauti ir tinginiauti. O pirmadienis juk tokia diena, kuri ne tik kelia nuobodulį, tačiau dar ir savo reputacija gadina visiems nuotaiką. Kadangi nemuniečiai seniai žinomi kaip kitokie žmonės, visomis jėgomis bandantys pasipriešinti gyvenimą

kaustančiui nuoboduliui, skubame jiems gražinti veiklius ir šaunius pirmadienius. Paskutiniam pirmadienio stalo žaidimų vakarui labai smagiai praėjus, pranešame, jog kitą pirmadienį, kovo 19d., 19h KTU III-iųjų rūmų trečiajame aukšte vėl aidės stalo futbolo, Monopolio, UNO, Jungle Speed ir daugelio kitų stalo žaidimų sukelto azarto garsai!

Be abejonės pats geriausias vakaras – suneštinis vakaras. Todėl pasirūpinkite, jog turėtumėte ko užkasti, kuo atsigaivinti, o jeigu namie turite vieną kitą linksmą stalo žaidimą – prigriebkite ir jį.

Žmonės sako, jog kaip pradėsi savaitę, tokia ji ir bus. O visi žinome, jog geriausiai praleistas laikas – tai laikas, praleistas nemuniečių būryje. Pasirūpinkime, kad ateinanti savaitė būtų kuo nuostabesnė!

  • Žmonės sako, jog kaip pradėsi savaitę,
  • tokia ji ir bus. O visi žinome, jog geriausiai

 

  • praleistas laikas – tai laikas, praleistas

 

  • nemuniečių būryje. Pasirūpinkime, kad

 

 

  • ateinanti savaitė būtų kuo nuostabesnė!

 

 

 

Autorius: