3

«

»

Bal 10

Misteris Kaunas ‘12

Bendra informacija : Misteris Kaunas – tai tradicinis KTU FSA ENDI organizuojamas renginys nuo 1972m. Jo metu patys linksmiausi, stipriausi, drąsiausi ir išradingiausi studentai iš visų Kauno miesto aukštųjų mokyklų turi įveikti daug išbandymų bei rungčių, norėdami įrodyti, kad yra verti tapti vieninteliu ir nepakartojamu „Misteriu Kaunu“.

Taigi tataigi…

Meskit akmenį į tą, kas galėtų paneigti faktą, skelbiantį, kad NEMUNO vaikinai patys geriausi, šauniausi ir mylimiausi !

Meskit akmenį į tą, kas galėtų paneigti faktą, skelbiantį, kad NEMUNE patys geriausi draugai, pati šauniausia kompanija visur ir visada būnanti kartu ir palaikanti vieni kitus !

Meskit akmenį ir į tą, kas galėtų paneigti faktą, skelbiantį, kad tikrais NEMUNIEČIAIS tampa tik patys šauniausi jaunuoliai !

Paklausit – kuo tai susiję? Ir dar kaip susiję! Patikimi šaltiniai teigia, kad mūsų vokalų nuliukas Vytenis Čimielius, krikštynų išvakarėse, prieš pat užsirašydamas savo pase NEMUNIEČIO vardą bandys pelnyti Misterio Kauno ’12 titulą !

Taip, mes žinom, kad jau vien laikydamas rankose kvietimą pasikrikštyti, Vytenis yra visa galva aukščiau visų kitų Misteris Kaunas ’12 dalyvaujančių pretendentų, tačiau kaip šaunu būtų visiems parodyti, kokią nuoširdžią ir smagią palaikymo komandą gali surinkti NEMUNAS !

Kas : Misteris Kaunas ‘12

Kada : balandžio 12d. (ketvirtadienis) 22:00

Kur : naktinis klubas „Embassy“

Kiek : įėjimas iki 22:30 NEMOKAMAS, vėliau – Darius ir Girėnas (10lt)

Taigi, draugai, piešiam plakatus, renkam kompaniją ir keliaujam kartu smagiai nusiteikti savaitgaliui ir palaikyti Misterio Vytenio !

Autorius: Valdyba