3

«

»

Geg 16

“Nemunas” – Gatvės muzikos dienoje 2014

Andrius Mamontovas, GMD įkvėpėjas primena: “Nesvarbu, ar jūs profesionalas ar mėgėjas, ar grojate iš natų ar mokate tik kelis akordus, ar jūsų repertuaras didelis ar tik viena daina. Svarbu – tik gera valia ir noras kartu kurti šventę. Jei dar nei karto nedalyvavote GMD – laikas pradėti.”

Aštuntą kartą vėlyvas pavasaris Lietuvoje bus skirtas gatvės muzikai. Šiais metais, kaip septynerius metus iki šiol, Lietuvos mastu vykstantis GMD atgaivins šalies gatves trečią gegužės mėnesio šeštadienį. Šį kart tai bus gegužės 17 – oji.

Gatvės muzikos diena, šiais metais vyksta ne tik Lietuvoje. Jau trečius metus prie GMD idėjos prisideda ir Tbilisio miestas (Gruzija), kuriame pasirodys ir gatvės muzikantai iš Ukrainos, Armėnijos, Kroatijos, Lenkijos bei Lietuvos. GMD vyks Ukrainoje – Kijeve bei Lvove. Taip pat GMD pirmą kartą vyks Hagoje ir Norvegijoje. GMD data šiais metais sutampa su Norvegijos Nepriklausomybės dienos švente, tad pietų Norvegijos lietuvių bendrijos vadovas inicijuoja gatvės muzikos dieną Osle ir kituose miestuose. Kopenhagoje gegužės 17 d. vyks lietuvių dienos ir gatvės muzikos diena. 

Šiais metais GMD Kaune galėsi išvysti ir mus – KTU tautinio meno ansamblį „Nemunas“. Galėsi ne tik pasiklausyti lietuviškų muzikos garsų, tačiau savo jėgas išbandyti ir legendinėse ansamblio „Kadrūškėse“. Šokti nemuniečiai kviečia visus – nemokančius greitai apmokome! Užsuk, geros energijos užtaisas šeštadieniui – garantuotas!

 

Kur susitinkame?

KTU “Nemunas” Jūsų lauks 15 – 16 val., Maironio g. – I. Kanto g. (Miesto sodas), Kaunas

Daugiau apie GMD: http://gmd.lt/      

Informacija apie “Nemuno” pasirodymą: http://gmd.lt/lt/events/member/1888

GMD