3

«

»

Kov 23

Nemunas prieš Ave Vitą

Krepšinis grįžta! Šį sekmadienį, kovo 25 d. 16 val. KTU statybos fakulteto sporto salėje nemuniečiai mes draugišką iššūkį LSMU tautinių šokių ansambliui „AVE VITA”. Kalbama, kad ši komanda puikiai išmano žmogaus anatomiją ir žino, kur ir kaip įspirti, kad varžovas nesugebėtų atsistoti ir tęsti varžybų.

Po stulbinančio laimėjimo prieš Vytauto Didžiojo universiteto komandą „Žilvitis“, įsitikinome, kad „Nemuno“ žaidėjai nepasižymi meilumu. Komanda aršiai kovoja bei stengiasi nugalėti! Jau tiksliai žinoma, kad šių metų balandžio 14 d. „Nemuno“ krepšinio komandos laukia sunkus išbandymas – tarpkolektyvinis Kauno miesto tautinių meno ansamblių ir kolektyvų krepšinio turnyras! Nepamirškime, kad balandžio 13 d. „Nemuno“ nulių krikštynos!

Visų akys krypsta į tikriausiai paskutinįjį treniruočių ciklo etapą – šio sekmadienio žaidimą, tad laikykime špygas, tikėkimės pergalės bei naujų talentų. O komanda savo ruožtu atiduos visas jėgas, net ir žinodama, kad nemuniečių širdyse jie visada yra nugalėtojai…

Vienas už visus,

Visi už Nemuną!

Kviečiame visus: ji ne žaisti krepšinio, tai bent palaikyti savo mylimos „Nemuno“ komandos ir draugų.

Vis dar nuliai taip pat laukiami! Norintys prisijungti prie „Nemuno“ krepšinio rinktinės, savo paraiškas gali siųsti numeriu 8-638-46466.

Aktyviai palaikykite komandą!Pirmosios pagalbos vaistinėlės šį kartą galite neatsinešti.

Autorius: Vyr. treneris