3

«

»

Lap 04

Nemunietiškas pool’o turnyras

Sveiki,

Štai ir praėjo dar vienas, gražia tradicija tampantis, pirmadieninis nemunietiškasis pool’o turnyras. Jau antrą pirmadienį nemuniečiai buriavosi pool’o klubo „Undinė“ prieigose, su nekantrumu laukdami, kada vėl galės išbandyti savo jėgas, rutulių stumdymo rungtyje.
Vos tik žaidėjai susirenka žaidimo salėje, tuoj pat prasideda treniruotės, o tuo tarpu vyksta žaidėjų registracija ir turnyrinės lentelės braižymas.
Apžvelgiant pirmąjį turnyrą, galiu pasakyti, jog pirmasis blynas tikrai nebuvo prisvilęs. Mūsų su Vilium M. bendra idėja buvo įgyvendinta. Sulaukėme ne pačio didžiausio būrio žaidėjų, tačiau labai kovingų, taip pat ir keletos sirgalių. Pirmuoju nugalėtoju tapau aš, finalinėje kovoje palaužęs Vilių M. Taip ir baigėsi mūsų pirmasis turnyras gan vėlyvą vakarą.
Pasimokę iš keletos nedidelių klaidelių, su tikslu jas ištaisyti, ryžomės susirinkti ir šį pirmadienį. Mūsų lūkesčiai pasitvirtino, sugužėjo daugiau entuziastingų žaidėjų ir žymiai didesnis sirgalių būrys. Tik kažkodėl šokėjų pool’o meistrai pabūgo pasirodyti. Vėl linksmai leidome laiką, kas stumdydami rutulius, kas laikydami putojančio alaus bokalą, o kas šmaikščiai komentuodami varžybas. Nors vieniem mažiau sekėsi, kiti palūžo lemtingose akimirkose, bet naujasis nugalėtojas išaiškėjo, juo tapo Juozas Š. Štai keletą žodžių, kaip naujai iškeptas nugalėtojas, pakomentavo varžybas: ,,Pergalės kaip ir visada visi tikisi, taip pat ir aš, kai tuo tarpu visi sako atėjau smagiai praleisti laiką. Taip, žinoma, tuo pačiu smagiai praleidžiamas laikas su gerais draugais. Visi žaidžiantys yra konkurentai, tiesiog kažką daugiau tą dieną lydi sėkmė, kažką mažiau . O šiaip buvo labai įdomu, smagu ir jei tik bus galimybė dalyvaut, tai būtinai ir sudalyvausiu “. Dar viena džiugi naujiena ,šiame turnyre su mumis sužaisti ryžosi ir viena nemunietė, tai Lina V., kuri daugeliui pridarė nemažai bėdų.
Taigi, Nemunieti, jei tau pirmadienio vakarai labai ilgūs, nesinori tūnoti namie ir manai, kad turi užslėptą talentą šioje srityje, tai nepabūk prisijungti prie mūsų, tik čia tau patyrę pool’o meistrai padės jį atskleisti ir pamokys įvairių šio žaidimo subtilumų!!!
Apie ateinančius turnyrus informaciją rasite „Nemuno“ puslapyje ir galbūt gausite trumposiomis SMS žinutėmis.

 

Nemunietiškas pool’o stalas.

Autorius: Jaunasis žurnalistas Remigijus V.