3

«

»

Spa 30

„Nemuno“ ataskaitinis 2015

          Spalio 23-iosios vakarą KTU III rūmuose būriavosi itin rimtai nusiteikę nemuniečiai. Ir ne veltui, nes vyko ataskaitinis susirinkimas – svarbiausias ansamblio „Nemunas“ renginys, kuriame aptariami metų įvykiai, džiaugsmai ir problemos bei renkama nauja valdyba.DSC_1328

          Susirinkimą pradėjo ansamblio vadovų sveikinimai sėkmingai pradėjus dar vieną sezoną bei linkėjimai ir toliau atsakingai dirbti siekiant užsibrėžtų tikslų. Vėliau žodį perėmė  valdybos pirmininkas Šarūnas Ščerbakovas, kuris apibendrino praėjusį pusmetį, pasidžiaugė koncertų bei renginių gausa, aptarė iškilusius sunkumus. Nemuniečiai taip pat neliko abejingi – aktyviai įsitraukė į diskusiją dėl ansamblio įvaizdžio kūrimo viešojoje erdvėje, dalijosi idėjomis, kaip pritraukti kuo daugiau naujų narių.

          Po valdyboDSC_1315s veiklos ataskaitos prasidėjo turbūt laukiamiausia vakaro dalis – valdybos rinkimai. Šiemet „Nemuno“ valdyba naujus koncertinius metus pasitinka itin atsinaujinusi. Svarbiausiose pareigose įvyko daug kam netikėta rokiruotė – pirmininku išrinktas Aurelijus Kampas, o Š. Ščerbakovas – pavaduotoju. Sveikinimai skambėjo ir naujam iždininkui Lukui Vasiliauskui bei kultorgei Indrei Mockutei. Aktyviai dirbę metraštininkai savo vietą užleido ne tokiems patyrusiems, bet entuziastingai nusiteikusiems ansambliečiams – Dovilei Cibulskytei, Tomai Vaičiūtei, Dariui Rinkevičiui ir Ryčiui Pilkauskui. Svarbias IT specialisto pareigas nuo šiol užims Vitalijus Žalimas,

DSC_1288o gražiausias ansamblio gyvenimo akimirkas įamžins Gabrielė Kumiščiūtė. Valdybos posėdžius protokoluos sekretorė Vilija Minikevičiūtė. Žanrai taip pat nusprendė metus pradėti atsinaujinę – antrus metus seniūnės pareigas užima tik šokėja Birutė Juraškaitė. Tuo tarpu šokėjų seniūnu tapo Tomas Paulavičius, vokalams atstovaus Eglė Vaitkūnaitė ir Aurimas Jazdauskas, orkestrui – Dovilė Jankevičiūtė, o kapelos seniūnės pareigos patikėtos Justinai Dainytei.

          Beveik 2 valandas trukusio susirinkimo pabaigoje skambėjo sveikinimai ką tik išrinktam pirmininkui A.Kampui ir naujai valdybai. Ansambliečiai linkėjo darbingų bei kūrybingų metų ir sėkmės siekiant užsibrėžtų tikslų.

        Akimirkos iš vakaro dalies.

DSC_1383 DSC_1392

 DSC_1364

DSC_1408DSC_1396