3

«

»

Kov 13

Nemuno Boulingo Taurė(Nugalėtojų šampanas)

Sekmadienio vakarą Boulingo alėjoje tvyrojo nemunietiška nuotaika – vyko Nemuno Boulingo Taurės 2012 m. finalas. Praeitą sekmadienį prasidėjusiame turnyre iš viso dalyvavo 12 komandų. Po pirmojo etapo liko šešios, kurios varžėsi dėl patekimo į finalą…

Pusfinalis

Pusfinalis nesulaukė didelio dalyvių dėmesio. Visose komandose trūko žmonių, vos dvi žaidė pilna sudėtimi – tai “Jei ne Didžiulis, tai dar turėtumėm šansų!” ir “Nuo pernai nekirpau nagų”. Būtent šios komandos ir pateko į turnyro finalą. Visai arti išsvajotojo fonalo buvo ir komanda “Promilių mėgėjai” – Regimantas ir Mikas, žaisdami dviese, kad patektų į finalą, pritrūko tik 47 taškų!

Finalas

Vinas iš komandos “Jei ne Didžiulis, tai dar turėtumėm šansų!” lyderių Didžiulis viso žaidimo metu stengėsi išlaikyti “dirbtiną” rimtą miną (nesvarbu, ar sekdavosi gerai, ar blogai), nebent jį kas prajuokindavo… Kai nenumušdavo strike’o, jis visada tyliai sau nusikeikdavo ir kratydavo galvą… Sukrapštęs varganus vos 270 taškų per abu žaidimus, jis savo komandą nugramzdino į antrąją turnyro vietą.

Nemuno Boulingo Taurės 2012 m. geriausieji

Nemuno Boulingo Taurę 2012 m. laimėjo komanda “NUO PERNAI NEKIRPAU NAGŲ”! Vienas iš jos keturių lyderių Karolis, šia taurę išsivežė į Vilnių, nes laimėjęs ją 2010 metais jos taip ir nematė… Vienintelė nugalėtojų komandos mergina Julija, boulingą, galima sakyti, žaidė po 5 metų pertraukos. Kartu su praeito ir šio sekmadienio žaidimais dėl patekimo į kitą etapą, finalinis žaidimas jai tebuvo vos 3-asis po ilgokos pertraukos. Visi “Nuo pernai nekirpau nagų” komandos nariai buvo apdovanoti įrėmintais diplomais, medaliais ir pereinamąja Nemuno Boulingo Taure. Jiems taip pat atiteko rėmėjų įsteigtas piniginis prizas – 50 Lt dovanų čekis Boulingo alėjoje. Antrosios ir trečiosios vietų komandos buvo apdovanotos neįrėmintais diplomais. Originaliausia komanda buvo išrinkta “Promilių mėgėjai”, simboliškai jiems atiteko originalus šampano butelis.

Nemuno Boulingo Taurės 2012 m. laimėtojai: Justas, Karolis, Julija, Andrius

Statistika

 • Rezultatyviausias žaidėjas – Regimantas (kapela) 187 tšk.
4 taškais prasčiau nei Andrius S. 2010 m.

 

 • Rezultatyviausias žaidėja – Judita (vokalai) 127 tšk.
  7 taškais geriau nei Neringa 2010 m.

 

 

 • Metų progresas – Tautvydas (vokalai) +60 tšk.
  2010 m. surinko 122 taškus, o šiemet pritrūko tik 5,

 

kad taptų rezultatyviausiu turnyro žaidėju

 

 • Metų regresas – Ignas (kapela) -54 tšk.
  2010 m. surinko net 176 taškus, pasisekė gal?

 

 

 • Metų debiutas – Justinas Straižys (nulis, vokalai)
  Už tai, kad boulingą žaidė namuose :)

 

Ačiū dalyvavusiems! Tikimės, jog jau nekantraujate, kada bus galima perimti pereinamąją taure!

p.s. laimėtojai, nusikirpkit pagliau nagus.

 

Autorius: Valdyba