3

«

»

Vas 12

Nemuno Boulingo Taurės turnyrą prisiminus ir Interboulingo belaukiant

               ,,Dabar arba niekada” –  štai kaip vadinasi pergalė, sėkmė ir ryžtas viename. Tai stipriausiųjų komanda, kuri be pasigailėjimo jau kelis metus iš eilės meta pergalingus, tiksliai riedančius ir viską prieš save griaunančius boulingo kamuolius. Sveikiname su pergale Miglę Klimauskaitę, Justą ir Andrių Sadzevičius bei Karolį Supranavičių.

Karolis kartu  su Gabriele Šaulyte taip pat buvo pripažinti  geriausiais  turnyro žaidėjais.  Linkime, kad pergalės Jus lydėtų dabar ir visada!

IMG_1535

               Štai ir praėjo nemuniečių taip mėgstamas ir jau tradicija tapęs boulingo turnyras. Pralėkė taip greitai, kaip skriejantis į savo tikslą boulingo rutulys. Bet juk žinote kaip būna- tas pats rutulys visada sugrįžta atgal! Todėl su nekantrumu laukiame Interboulingo, kada galėsime pasivaržyti su kolegomis iš kitų kolektyvų ir įrodyti, jog Nemuniečiai laimi dabar ir visada! O tai įrodyti turės garbės dvi komandos: Nemuno Boulingo Taurės turnyro nugalėtojų komanda ,, Dabar arba niekada” ir pačių naudingiausiųjų bei taikliausiųjų komanda, kurią sudarys rezultatyviausi turnyro žaidėjai- Ričardas Mikavičius, Ignas Andriukevičius, Regimantas Tarasevičius bei snaiperė nuliukė Gabrielė Šaulytė! Palinkėkime jiems sėkmės ir sirkime už juos jau vasario 21 dieną 19val. boulingo ir biliardo klube ,,Undinė”.

                Na, o desertui prisiminkime akimirkas iš turnyro bei panagrinėkime rezultatus ir statistiką. 

Boulingo rezultatai ir statistika

IMG_1411 IMG_1415 IMG_1434 IMG_1494 IMG_1512 IMG_1506 IMG_1544 IMG_1468 IMG_1461 IMG_1518 IMG_1456IMG_1522