3

«

»

Rgp 02

Nemuno diplomantų išleistuvės 2015

Vasara. Kapitoniškės. Kas gali būti geriau? Vakarai prie laužo, gitaros skambesys, pažįstami veidai ir svarbiausia – nuostabi nuotaika. Tas jaunatviškas nerūpestingumas, ta ramybės oazė, iš kurios niekada nesinori išvykti. Šios stovyklos atmosfera tiesiog tobulai tinka vienai gražiausių Nemuno tradicinių švenčių – Diplomantams. Net šešiolika ansambliečių penkerius metus liejo prakaitą ant parketo, tampė balso stygas vokalinėje ir rodė pirštų miklumą kapeloje. Ir ne be reikalo. Štai jie, gausus būrys diplomantų, su ąžuolo vainikais ant galvų, įveikę visus sunkumus ir besidžiaugiantys pasiektu tikslu.

bendra prie mariu

Kiekviena Nemuno karta yra savaip žavinga ir kažkuo išsiskiria. Kuo ši karta išskirtinė? Na, gana retai pasitaiko, kad iš vienos kartos galima suformuoti visą Nemuno valdybą. Ir tikrai nesumeluosim sakydami, kad gana tvirtą, darbščią ir profesionalią. Ši karta mėgo išsiskirti iš kitų savo originalumu (nuotraukose matomus vilkimus oficialius 2015m. diplomantų kartos marškinėlius galima laikyti savotiška šio originalumo išraiška).  Pozityvo ši karta taip pat niekada nestokojo. Bet ko gero svarbiausia šios kartos savybė, kurią kitos, jaunesnės Nemuno kartos turėtų laikyti pavyzdžiu, yra vienybė. Jų tiek daug, bet kai žiūri į juos stovinčius kartu, matai vieną kumštį, puikų tarpusavio susikalbėjimą, supratimą ir draugiškumą. Štai jie, nepakartojami 2015-ųjų metų diplomantai.

andrius egle vokale egle greta ignas ineta justina mantas marina osvaldas rita ruta simas tadas vasiaDSC_0500plaukia zvakutessu zvakutem rankose

Nuostabūs žmonės, kurie yra brangūs visiems ansambliečiams. Kaip šventės metu sakė ansamblio meno vadovė Margarita: „Pamoka ateičiai, kad nereikia priimti tiek daug narių vienu metu, nes itin skaudu vienu metu juos visus paleisti“.

DSC_0479

SVEIKINIMAI ANSAMBLIEČIAMS!