3

«

»

Bir 01

Nemuno merginų diena 2015

Gegužės 22-ąją dieną  trečiuose rūmuose netrūko nei šypsenų, nei juoko, nei geros nuotaikos. Klausiate kodėl? Ogi būtent tądien vyko pati gražiausia pavasario šventė – Merginų diena. Lepinamos vaikinų dėmesio merginos turėjo galimybę pasidžiaugti švente, kurioje pačios svarbiausios yra būtent jos. Kaip ir kiekvienais metais šventės metu vyko „Mis Nemunas“ rinkimai. Po atkaklios kovos, visą publiką labiausiai sužavėjo bei „Mis publika“ titulą iškovojo vokalė Eglė Vaitkūnaitė.

Pati žavingiausia ir pati sumaniausia šiais metais pasirodė esanti šokėja Indrė Mockutė. Sveikiname ją tapusią 2015-ųjų „Mis Nemunas“ ir paskaitykime, kokie jos įspūdžiai apie pirmąją jos Merginų dieną.

DSC_0085

2015 m. gegužės 22 d. Viena iš tų nedaugelio dienų metuose, privertusių mane užsivilkti suknelę. Vykdama į šią šventę, tikėjausi, kad vakarą praleisiu gan ramiai, sėdint ir stebint tai, ką merginoms bus paruošę šaunieji Nemuno vaikinai, tačiau įvykiai pasisuko kiek kita linkme…

Numeris 6, užrištas ant riešo vos atvykus į vietą, leido suprasti, kad šįvakar tinginiauti neteks.  Mis Nemunietės rinkimai! Jei manote, kad Mis Nemunietė buvo renkama pagal grožį ir suknelės puošnumą, manykite iš naujo. Kiekvienos merginos laukė įvairiausi išbandymai. Ant scenos teko pademonstruoti ne tik savo sugebėjimus ir drąsą, bet ir išsisukti iš Nemuniečių vaikinų improvizacinės aktorių trupės „Kitas kaNpas“ sukurtų situacijų. Tai buvo vakaras, privertęs  mane padaryti tai, ko sakiau nedarysianti niekada gyvenime, – dainuoti ant scenos. O juokingiausia tai, kad dainuoti teko net dukart. Varžytis buvo labai smagu, nes kiekviena mergina sugebėjo parodyti kažką naujo ir šmaikštaus, atskleisti nematytą savo asmenybės pusę. Kiekviena rungtis keldavo vis didesnes šypsenas susirinkusiųjų veiduose, salėje nuolat skambėjo juokas, o ir vaikinai stebino savo muzikiniais pasirodymais, šokiais ir aktoriniais sugebėjimais. Merginoms pilstomas vynas, teikiamos gėlės, rodomas vaikinų dėmesys tirpdė visų širdis.

Atliekant vaikinų sugalvotas užduotis, mažiausiai galvojau apie pergalę. Mėgavausi viskuo, kas vyko aplink mane ir šypsojausi taip, kad jau po pirmųjų penkiolikos minučių man skaudėjo skruostus.  Bet atsitiko taip, kad skelbiant nugalėtoją, išgirdau savo vardą ir vos po kelių akimirkų mano skaudantys skruostai nusidažė raudonai, nuo begalės Nemuniečių sveikinimo bučinių. Tai buvo viena įdomiausių patirčių mano gyvenime.

Ačiū Nemuno vaikinams už nuostabų vakarą!

„Mis Nemunas 2015“ Indrė Mockutė

Renginio akimirkos

 DSC_0069  DSC_0343 DSC_0349 DSC_0366DSC_0015