3

«

»

Geg 29

O kas vyko Tauragėj? Prisiminimai

Su daugiau daiktų, negu žmonių susirinko kompanija Trečiuose. Atvažiavo mini-busas ir išdardėjome. Kompaktiškai.

Pasiekėme kelionės tikslą antri (pirmieji buvo “Leidimas” ). Patapę irgi “Leidimu” išvažiavome į savo naujuosius namus, nes “Nemunas” šik…atsiprašau, vėluojančių nelaukia. :) (ketvirtadienio nuotykis )

“Sveiki, malonu Jus matyti. Apgyvendiname Jus prestižinėje mokykloje, tikimės, kad nekils jokių nesusipratimų, juk esate suaugę žmonės” – ir tikriausiai visi sau pasižadėjome nepasišiukšlinti. Tiesa, visai ne nesusipratimas, bet – ” visame mieste atjungtas karštas vanduo” . Nuaidėjo šūksniai (tikėkimės, kad bent beveik džiaugsmo). ;D Taigi apžiūrėjome savo naująjį kambarį (sporto salės dydžio), supratome, kad sporto salėje lovų nebūna. Velniop viską – blizgančiom akytėm ir susitraukusiais skrandukais palaimingai nuskubėjom valgyti mokyklinių – valgyklinių pietų. Gardu, oj gardu buvo !

Jau sotūs būdami iš mini-buso persikraustėme į maxi-kambarį. Ir net nespėję įsikurti išbėgom repetuot. Gausiai – net 2 kolektyvai ! Sulaukėm ir daugiau draugų, repeticija, kad ir kaip varginanti, bet kaip visuomet smagi. Smagus ir kelias iki “Maximos” – “Atsiprašau, kur čia parduotuvę galima rast ? ” . -“Ten eikit tiesiai tiesiai ir po dešine bus” . Gaila, praeivė praleido dar kokį milijoną “tiesiai”.

Repeticijos. – “Gerai, šiandien baigiam, keliaukit vakarieniaut” . Ir vėl džiaugsmo šokį sušoko skrandukai. Smagiai padainavę (tarkim, kad tai buvo dainos, tarp kitko, labai aukštom natom) po lediniais dušais, susirinkom visi vakarot. Apturėję smagias šokėjų tradicijas, pakviesti prisijungti pasilinksminom ir su Vilnium. Vilnius mėgsta linksmintis – faktas, tam tikra prasme. “Kepė kepė… ” .

Bet kas paneigs, kad Nemuniečių vakarai linksmiausi ? Ir dainos, ir šokiai, ir merginų “Meškutė”, ir Eglutės breikas, ir “bonka! Žaidžiam bonką!” . Ir taip “per visų naktelį alum lijo”. Ir visgi, nusprendę, kad mūsų “profesijos” žmonėms miego kažkiek reikėtų, nuėjom pasnaust. Kompaktiškai vėl. Bet kaip užmušti.

Antrą dieną – skaniausi pusryčiai ! Vėl iš naujo ir vėl smagiai – repeticijos, vokalų ir muzikantų atvykimas, pietūs, kelionė į parduotuvę (jau kitą ir net su žemėlapiu). :D Šokiai lietuje, kebabai, balius prieš gerb. policininkų automobilį. Vakarienė. Ledinis dušas. Pratęstos šokėjų tradicijos, viso “Nemuno” susijungimas, svečių (Vilniečių) priėmimas, ir mūsų didžioji pokylių salė. Oj tai puota ! Nieko netrūko : nei dainų, nei šokių, nei atskirų kolektyvų inicijuotų pasirodymų, nei bet kur kritusių, nei smagios betvarkės. Čia jau ir vokalai su muzikantais šoka, ir šokėjai dainuoja ! Neapsiėjo vakaras be nemunietiškų „Pornuškių“ ! Mes patys tai kartosim ir kartosim, bet vilniečiai tai tikrai nepamirš, kaip „Nemunas“ linksmintis ir linksmint moka !

Gavę dar nedidelę dozę miego, keliamės dar sunkiau. Bet gyvi. Pusryčiai, daug darbo, truputis miego ant suoliuko, patys gražiausi džemperiai, pietūs, daug darbo, mirę vokalų balsai, truputis miego ant pievos, gilės kažkieno kelnėse, daug darbo. Taip, verta paminėt, kad mes visuomet su nuotykiais ir visai neturim fantazijos stokos. O ir sugebėjimų reikia per generalinę repeticiją pirmą kartą repetuojant dalį kūrinių.. Taip taip, dar trečią dieną šokėjai turėjo aikštėje nenugludintų šokių. Muzikantai su vokalais iškviesti repetuoti buvo dar nepajungtais mikrofonais. Tikriausiai nuobodu buvo… Bet tik kitiems, nes „Nemunas“ nebūtų „Nemunas“, jei nesusigalvotų veiklos – scenoje užtraukė savo dainas, smagūs ir Prano šūksniai, kad „Nemuno“ merginos gražiausios. Ir visai negėda prisipažinti, kad už trukdymą Nemuniečiai buvo nuvyti nuo scenos. Būdamas už scenos „Nemunas“ vėl per garsiai tekėjo. Ne problema – nuplauks kitur ir vis tiek gerą laiką turės!

Padirbom, pasilinksminom, skubam praustis, lygintis, puoštis ir krautis daiktų. Suspėjom. Susirinkusiems visokio plauko žiūrovams padovanojom smagią šventę, gerą reginį, šiek tiek improvizacijų :) Vis tik smagu. Grikių puota. Kraustymasis į autobusą ir naktinė kelionė namo.

Dabar supratau, kodėl tašės grįžtant buvo pilnesnės, nei važiuojant į ten. Juk parsivežėm daug daug įspūdžių. :)

Mėlyna – geltona, mėlyna – geltona ! Kas ?
 

NEMUNAS !!!
P.S. Iškraustykit savo kišenes ir pasidalinkit įspūdžiais. :))

PAM PABRARAM !!!
Autorius: “Gyvenu Nemunu”