3

«

»

Lap 11

Pasakiška pasaka

Seniai seniai, o jei tiksliau, prieš 60 metų, tarp dviejų upių, kelių kalvelių ir parkelių susikūrė kolektyvas. Visi jį „Nemunu“ pavadino. Dar iki šiol taip ir tevadina. O tame ansambly ir šoka, ir dainuoja ir groja.. Pasklido garsas apie kolektyvą už kalnų ir už girių, nusklendė netgi už plačių vandenynų, už didžių kalnų..
Laukė laukė nemuniečiai, bei vadovai, visą vasarėlę naujų narių. Ir tik rudeniui atėjus, pirmam lietučiui palijus, kaip grybų užderėjo naujų vokalų, bei šiek tiek mažiau, matyt retesnės rūšies, šokėjų bei muzikantų.. Kelioms neištvermingoms musmirėms tik apsižvalgius ir nusprendus daugiau čia nebegrįžti, atėjo laikas pagerbti naujuosius kolektyvo narius..
Pasėdėjus, pasitarus, nuspręsta- suburti pasakiškus nemuniečius į tikrą pasaką. Tik štai dyvų dyvas atsitiko, čeburaškai paliepus, kitiems panorėjus, ir dainingiausi su muzikaliausiais, ir šokliausi, visi į vieną pirkelę buvo suburti. Tik įžengus pro stebuklingus pasakos vartelius, žėk, gaidys jau savo plunksnas kedena, visiem savo gražumus demonstruoja.. Aplink pelytė šokinėja, svetelius sutikdama. Rinkosi rinkosi ir žvėreliai visokie, ir daugiau, nei 5 pepės ilgakojinės iš kažkur atkeliavo.. Trys paršiukai linksmi aplink šokinėjo, visai savo namo statybom nesirūpino.. Su naujais kolektyvo nariais visi susipažinti norėjo, todėl magiškom galiom apdovanota Hario Poterio draugė su spalvingu drugeliu, ne vieną užduotį tam tikslui įgyvendinti sugalvojo.. Ne tik kalbėti pasakų herojai turėjo, bet ir šokio sūkury suktis.. O naujausieji savo sugebėjimus visiem senesniems pasakiškiems nemuniečiams parodyti turėjo. Be abejo pasakiškiausi, originaliausi, išradingiausi, neliko neapdovanoti.. O vėliau, kaip ir kiekvienoje pasakoje, stalai lūžo nuo visokiausių gėrybių, grindys drebėjo nuo šokių, sienos judėjo nuo dainų..
Dėkojame, visiem pasakų herojam, buvusiems nemuniečiams, už jaukų pasakų namelį, naujausiems linkime stiprybės ir sėkmės įsiliejant į pasakišką kolektyvą. Lai kiekviena artėjanti šventė būna kuo panašesnė į gražią pasaką!

Pam-pa-bra-ram!

 

 

Autorius: Sniego karalienė