3

«

»

Vas 23

Protingai turbo orientacinės žaidynės „HALI-HALO“

 

PLAKATASAr teko kada kartu su draugų kompanija narplioti sudėtingas užduotis? Teko kada važiuoti greitai, bet nepažeidžiant kelių eismo taisyklių? Juoktis iš kurioziškų situacijų ir daryti nutrūktgalviškas nuotraukas?

O kada paskutinį kartą nuo nuotykių ir greičio padidėjo adrenalino kiekis?

 

Nori viso to? Dalyvauk  „HALI-HALO“!

Startas: kovo 7d. 19val.

Starto vieta: KTU III rūmai

 

Taisyklės:

 1. Komandą sudaro 3-5 žmonės nemuniečiai.
 2. Komandoje privalo būti nors viena mergina.
 3. Nulis komandoje – papildomi taškai.
 4. Mokestis – žmogui 5lt.
 5. Komandai reikės: kompiuterio su internetu; išmaniojo telefono; Kauno žemėlapio; fotoaparato; žibintuvėlių (prožektorių), automobilio, geros nuotaikos.
 6. Komanda privalo turėti išskirtinį akcentą (pvz.: batai, kepurės, spalva, raudonas lūpdažis ir t.t. ), kuris gerai matytųsi kiekvienoje nuotraukoje.
 7. Kovo 7d. komandoms privaloma prisistatyti starto punkte nuo 18:00 iki 18:45.
 8. Orientacinių trukmė- 3val. 30min nuo ekipažo starto laiko.
 9. Kiekviena užduotis bus įvertinta tam tikru taškų kiekiu, žaidimo gale sumuojami ir skiriami tik už tiksliai atliktą užduotį.
 10. Atimami taškai už vėlavimą! Kiekviena pavėluota minutė (daugiau nei 3val. 30min nuo komandos užfiksuoto starto laiko) minus 2 taškai.
 11. Kiekvienoje daromoje nuotraukoje turi matytis visi komandos nariai (išskyrus vieną fotografuojantį) ir labai gerai atpažįstamas objektas. Jeigu objektas blogai apšviestas – galima pasinaudoti: žibintuvėliais, blykste, kitomis pagalbinėmis apšvietimo priemonėmis (pvz. automobilio lempos). Nuotraukos, kuriose nebus aiškiai matomas objektas, visi komandos nariai (išskyrus fotografuojantį) bei komandos akcentas – nebus užskaitytos.
 12. Į finišo tašką prisistatyti galima ne anksčiau 22val.
 13. Atvykus į finišą, turi prisistatyti visa komanda. Visos komandos nuotraukos privalo būti fotografuotos tik iš vienos fotografavimo priemonės. (Organizatoriai pataria iš anksto išbandyti fotografavimo prietaiso galimybes esant blogam apšvietimui
 14. Už sukčiavimą, taisyklių nesilaikymą ar grubų įžūlumą komanda gali būti diskvalifikuota.

 

Registracija vyks iki kovo 5d. 24val. pas Ievą Mažeikytę (tel. 864418543). Registruojantis pateikti:

 • Vardas; Pavardė (visų komandos dalyvių)
 • Mašinos nr.
 • Komandos pavadinimas
 • Vairuotojo kontaktai (Vardas; Pavardė; Tel.nr.)
 • Po 5lt nuo kiekvieno komandos nario

 

 

***  Visos komandos privalo laikytis kelių eismo taisyklių. Už taisyklių nesilaikymą, organizatoriai pasilieka teisę diskvalifikuoti ekipažą. Už dalyvių saugumą ekipaže, pagal kelių eismo taisykles, atsako automobilio vairuotojas.