3

«

»

Rgp 27

Rugsėjis!

Skaičiuojame paskutines kalendorinės vasaros dienas, kurioms praėjus vėl teks grįžti į įprastą kasdienybę, panirti į  paskaitų, „kolių“ ir darbų maratoną. Ir visgi, po TOKIOOOS vasaros jokie maratonai nebaisūs – Turkijos Saulė ir prisiminimai apie šauniuosius, sportiniam stiliui ištikimus nemuniečių palydovus Sezer ir Mahmut (ir, žinoma, kitus palydovus, kurių skaičius nuolat augo), naująsias drauges lenkaites ir sooočią turkišką virtuvę sušildys ir patį  šalčiausią žiemos vakarą. Ilgesingai atsidusti privers ir prisiminimai apie Kapitoniškių stovyklą, diplomantų išleistuves, sporto dieną, koncertą Europos veteranų krepšinio čempionato atidarymo ceremonijoje, baidarių žygį…  Peržvelgus šią vasarą galime daryti išvadą – tai buvo tobula, turininga, nemunietiška vasara.

Vis dėlto – kas turi pradžią, tas turi ir pabaigą – atostogos baigiasi ir „Nemunas“  drąsiai skelbia, jog nuo rugsėjo 1 d. bus atidarytas naujasis, ne mažiau turiningas, kupinas įvykių sezonas!

Kaip ir kiekvienais metais antradieniais bei ketvirtadieniais 19 val. rinksimės III KTU rūmuose, vėl skambės dainos, o  nuo tautinio šokio žingsnelių dundės grindys, kartu koncertuosime ir švęsime šventes. Na, o kad „Nemunas“ toliau sėkmingai tekėtų kviečiame prisijungti naujokus į didelę, nemunietišką šeimą ir kartu puoselėti tautinį meną. Jei moki groti akordeonu, klarnetu, smuiku, kanklėmis ar birbyne, o galbūt mėgsti šokti ar dainuoti, nedvejok – „Nemunas“ nekantriai laukia tavęs!

Primename, jog šokėjai renkasi šeštajame  aukšte, muzikantai – 308 kabinete, vokalai – 302 kabinete. Jei vis dar kyla klausimų – atsakymų į juos ieškok 101 kabinete – nemuniečiai draugiški, nesikandžioja ir tikrai tau padės nepasiklysti.

Iki susitikimo !!!

Autorius: Valdyba