3

«

»

Bal 27

,,Swedbank” akcija ,,Kortele su daina”

10003738_10202577425729818_5840018581275922301_o2014 metų dainų šventės mecenatas ,,Swedbank“  sugalvojo akciją – pasiūlymą, kaip bankas galėtų prisidėti prie Dainų šventės organizavimo bei populiarinimo, įtraukdamas visą plačiąją visuomenę: eilinius piliečius, verslo įmones bei pačius Dainų šventės dalyvius.  ,,Kortele su daina“ – tai akcija skirta ,,Swedbank” verslo klientams – įmonėms ir jų klientams – pirkėjams.  Akcijos tikslas yra paskatinti atsiskaitinėjimą banko kortelėmis ir taip kaupti savivaldybės piniginį fondą, kurį gali laimėti Dainų šventėje dalyvaujantis kolektyvas, priklausantis tai savivaldybei.

Įmonėms, kurios dalyvaus šioje akcijoje, tereikia paskatinti savo klientus už prekes ir/ar paslaugas sumokėti kortele, o klientui tereikės priimti šį pasiūlymą. Kuo daugiau pirkėjų atsiskaitys mokėjimo kortelėmis, tuo didesnis fondas bus sukauptas savivaldybės Dainų šventės kolektyvui ir tuo didesnę naudą gaus pati verslo įmonė. Akcijoje dalyvaujančios įmonės yra skatinamos puikiais prizais. Pirmą akcijos laikotarpio mėnesį padidinusi atsiskaitymus kortelėmis, įmonė gali laimėti kavos virimo aparatą, o įveikusi antrojo mėnesio tikslą- sulčiaspaudę. Įmonės, įveikusios šiuos dviejų mėnesių tikslus, turės galimybę laimėti 20.000 litų verslui vystyti.

Dainų šventės kolektyvams, įsitraukusiems į šią akciją, reikia sukurti trumpą kūrybišką, nuotaikingą video pristatymą, kuriame atsispindėtų kolektyvo bei jo krašto savitumas. Kūrybiškiausi kolektyvai bus atrenkami balsavimo būdu, kuris vyks portale www.lrytas.lt. Taip iš kiekvienos savivaldybės bus atrenkama po vieną daugiausia balsų surinkusį kolektyvą. Planuojama, kad bus išrinkti iš viso 60 kolektyvų iš visos Lietuvos, kurie laimės specialiai šiam konkursui įsteigtų prizų:

a) 20 atrinktų kolektyvų gaus po 1500 Lt.

b) 20 atrinktų kolektyvų gaus po 1000 Lt.

c) 20 atrinktų kolektyvų gaus po 500 Lt.

Balsavimas pradedamas 2014 balandžio 28 – gegužės 11 dienomis.

Tai dar ne viskas – iš 60 atrinktų kolektyvų tokiu pat balsavimo būdu bus renkamas vienas geriausias, kuris laimės pagrindinį šios akcijos prizą, kurio dydis priklausys nuo to, kiek ,,Swedbank” klientai skirs savo sukauptų e. taškų (jie bus paverčiami pinigine išraiška).

Atrinkti kolektyvai bus skelbiami 2014 gegužės 12 dieną.

Daugiau informacijos rasite :

http://www.kortelesudaina.lt/

http://www.swedbank.lt/lt/pages/verslo/kortele-su-daina

 Nemuniečiai nesnaudė ir paruošė patį šauniausią video pristatymą, už kurį galite balsuoti www.lrytas.lt svetainėje! Tikimės didelio palaikymo ir žinoma – pergalės!