3

«

»

Rgp 04

Tarpkolektyvinės sporto žaidynės 2015

Praūžus diplomantų išleistuvių šurmuliui, šeštadienio rytas Kapitoniškių stovykloje toli gražu ramybės ir poilsio saulės atokaitoje nežadėjo. Nemuniečiai nuo ankstyvo ryto atsakingai ruošėsi tądien vykusioms tarpkolektyvinėms sporto žaidynėms „Pas močiutę kaime“. Į šventę atvyko net šeši tautinio meno kolektyvai: „Joris“, „Jaunimėlis“, „Ratava“, „Šviesa“, „Lietuva“ bei „Ave Vita“. Operatyviai pasistatę savo laikinus namus – palapines, stovyklos svečiai kartu su šventės„šeimininkais“ nemuniečiais puolė prie registracijos stalo. Norinčių nuostabų liepos šeštadienį praleisti smagioje kompanijoje ir pasivaržyti sportinėse rungtyse atsirado kaip niekada daug. Sudarius turnyrines lenteles „kaimiečiai“ pirmiausiai kvietė dalyvius į krepšinio ir futbolo aikšteles. Po ilgos, varginančios kovos, savo pranašumą futbolo aikštėje įrodė komanda, kurią sudarė nemuniečiaiTomas Paulavičius, Andrius Sadzevičius, Romanas Valiukas, Remigijus Tarasevičius, Rolandas Bražionis. Tuo tarpu krepšinio aikštelėje stipriausi pasirodė esantys nemuniečiai Karolis Supranavičius ir Juozas Šakys bei Edmundas Virbickas (Joris). Taip pat vyko virvės traukimo varžybos, kurioje paaiškėjo, kad stipriausi tądien buvo nemuniečiai Liutauras Adomavičius, Jonas Muleravičius, Simas Stanislovaitis bei Šarūnas Ščerbakovas.

DSC_0165 (2)DSC_0142 (2)

Po šių dviejų rungčių laukė kaimiški pietūs: kas šašlykiuką kepė, kas sumuštinuką valgė – trumpai tariant – visi ilsėjosi ir kaupė jėgas likusiai sportinių žaidynių eigai. Saulutei pasislėpus už medžių, sporto žaidynių dalyviai buvo pakviesti į tinklinio aikštelę. Net dešimt komandų varžėsi dėl geriausių tinklininkų titulo. Finalinės tinklinio turnyro varžybos vyko jau beveik prietemoje, tačiau nemunietiška komanda „Biškį pagyvenę“ parodė, kad traumos laimėti netrukdo ir išplėšė pergalę. Komandos nariai: Rokas Kaknevičius (Joris), kuris net ir po traumos nepasitraukė iš aikštelės ir, koją šaldydamas marių vandenyje, komandą skatino siekti pergalės trenerio balsu. Jo vietą aikštelėje užėmė nemunietis Ignas Gudonavičius. Komandą taip pat sudarė nemuniečiai: Inga Jokimčiutė, Justas Sadzevičius, Marius Strakalaitis ir Tomas Paulavičius. 

DSC_0042tinklinistinklinis2

Kol tinklininkai svaidė kamuolį, visai netoliese vyko smiginio varžybos. Taikliausi šioje rungtyje pasirodė esantys Neringa Vasiliauskaitė bei Andrius Sadzevičius (Nemunas).

Jau gerokai sutemus atėjo metas vakarienei. Po jos visi žaidynių dalyviai linksmai nusiteikę toliau tęsė varžybas. Stalo futbolo rungtyje 2×2 pergalę iškovojo nemuniečių komanda – Mantas Blekaitis bei Neringa Vasiliauskaitė.

DSC_0144 (2) DSC_0174 (2)

Stalo teniso čempiono titulu didžiuotis gali nemunietis Karolis Supranavičius. Rankų lenkimo rungtyje kovojo merginos ir vaikinai. Stipriausia mergina buvo pripažinta Eglė Gružaitė (Nemunas), o vaikinu – Rokas Muleravičius (Ratava).

DSC_0149 (2)  stalo tenisasDSC_0183 (2)

Iki pat išnaktų vyko pokerio turnyras. Tą naktį prie stalo geriausia korta krito nemuniečiui Mindaugui Adomuliui.

adomulis

Po žaidynių visi laimėtojai apdovanoti saldžiais (ir ne tik) močiutės iš kaimo parūpintais prizais. Na žinoma, o kaipgi nepaminėti šokių ir šventės, trukusios iki paryčių!

DSC_0194 (2) ratelinis tūsas 2 tūsas 3 tūsas

SVEIKINAME NUGALĖTOJUS IR LAUKSIME SUGRĮŽTANT KITAIS METAIS!!!