3

«

»

Kov 27

Turkija laukia tavęs!

Mielas Nemunieti, tikriausiai girdėjai apie nenumaldomai artėjantį – patį įspūdingiausią, laukiamiausią, geidžiamiausią metų įvykį – „Nemuno“ kelionę į saulės ir kebabų šalį – Turkiją. Liepos mėnesio pradžioje nemuniečiai turės galimybę susipažinti su šios šalies (ir ne tik, pakeliui stosim ne vien į tualetą, stengsimės aplankyti visas pakeliui būsiančias šalis!) kultūra bei supažindinti Europos ir Azijos sankirtoje esančios valstybės gyventojus su tikru lietuvišku menu ir studentiška energija.

Jums turbūt galvoje kirba vienas klausimėlis – kiek gi kainuos šis vasaros nuotykis? Kol kas tikslaus atsakymo nėra, tačiau tuo rūpintis gali ir TU bei taip padėti kelionę padaryti prieinamesnę sau ir savo draugams. Ieškok RĖMĖJŲ, kurie galėtų paremti „Nemuną“! Galbūt turi giminaičių, draugų, pažįstamų, kaimynų besisukančių verslo pasaulyje, ar šiaip geradarių, linkusių paremti tautinį meną ir perspektyvią studentiją? 

Su visais išikilusiais klausimais, idėjomis, ar konkrečiais pasiūlymais kreipkis į valdybos pirmininką Tautvydą Baltramonaitį (tel. nr. +37062665364) arba bet kurį kitą valdybos narį, kuris vėliau jus nukreips į Tautvydą :).

Kviečiame aktyviai prisidėti prie kelionės organizavimo! Prisimink, jog tūkstančiu žodžių nenuveiksi tiek, kiek vienu geru darbu!

Autorius: Valdyba